jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۱۲۸۲۲۳۳   ۰۲ آبان ۱۳۹۹  |  ۰۹:۲۷

کاربران قادر خواهند بود تا به طور لحظه‌ای ببینند که یک محل چقدر شلوغ است تا بتوانند تصمیم بهتر و آگاهانه‌تری را اتخاذ کنند. این اطلاعات مستقیما روی نقشه و یا در زمان دریافت جهتگیری‌ها حتی بدون نیاز به جستجوی یک محل خاص نمایش داده خواهد شد.

در طی ماه‌های اخیر شیوه رویکرد ما به کسب و کارها، فروشگاه‌ها، رستوران‌ها و سرویس‌ها تغییرات چشمگیری یافته است. اکنون مردم درباره ازدحام در یک نقطه مشخص نگرانی دارند، چه آن مکان مملو از افراد باشد و چه رفتن به آنجا ایمن باشد. برخورداری از چنین اطلاعاتی پیش از رفتن به چنین جاهایی اکنون حیاتی‌تر از گذشته شده و گوگل شروع به بسط آن برای منتفع شدن دیگر نقاط جهان کرده است تا اطمینان حاصل شود که اطلاعات صحیح در زمن مناسب به دست افراد برسد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایتنا، اطلاعات کسب و کارها از سال 2016 در گوگل مپس موجود بوده ولی، همچون همیشه، به چند کشور مشخص محدود بوده است. خوشبختانه، گوگل اکنون را زمانی مناسب برای گسترش آن به دیگر نقاط جهان تشخیص داده و به زودی در گوگل مپس برای مرورگرهای وب، اندروید و iOS قابل دسترسی خواهد شد.

به این ترتیب کاربران قادر خواهند بود تا به طور لحظه‌ای ببینند که یک محل چقدر شلوغ است تا بتوانند تصمیم بهتر و آگاهانه‌تری را اتخاذ کنند. این اطلاعات مستقیما روی نقشه و یا در زمان دریافت جهتگیری‌ها حتی بدون نیاز به جستجوی یک محل خاص نمایش داده خواهد شد. این اطلاعات همچنین با استفاده از نمای زنده (Live View) مپس بر روی فروشگاه‌ها و موقعیت‌های مکانی قرار داده خواهد شد.


در عین حال، گاهی شما می‌خواهید که بدانید یک فروشگاه تا چه حد تمهیدات ایمنی کووید-19 را رعایت می‌کند. علاوه بر آپدیت نگه داشتن ساعات و رویه‌های فعالیت از طریق گوگل داپلکس، مپس هم شروع به نشان دادن این اطلاعات خواهد کرد که آیا در مکان‌های مورد نظر نیاز به رزرو وجود دارد، آیا مراجعه‌کنندگان ملزم به استفاده از ماسک هستند، و آیا خود کارکنان ماسک می‌زنند یا نه.

گوگل مپس به ابزاری جدایی‌ناپذیر در مسیریابی در جهان تبدیل شده است. این اپ ممکن است به زودی در کمک به افراد برای مسیریابی در دنیای امروز که سرعت تغییرات در آن بیشتر شده و بیش از هر زمان دیگری غیر قابل پیشبینی شده است کمک کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عباس‌ آقا باشیم

عباس‌ آقا باشیم

سال‌ها پیش توی یک مدرسه تئاتر به کار مشغول بودم. ساختمانی با موقعیت اداری را دوستی اجاره کرده‌بود که چند کلاس داشت و یک پلاتوی نسبتا بزرگ برای تمرین‌ها و کلاس‌های عملی.

پایبندی در برابر پایبندی

پایبندی در برابر پایبندی

تکلیف ما در برابر جلسه شورای حکام صرف‌ نظر از هر نتیجه‌ای که داشته باشد، مشخص است. ما در مجلس شورای اسلامی قانونی تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها و صیانت از حقوق ملت ایران تصویب کردیم.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر