هم زمان با تصویربرداری سریال «افرا» به کارگردانی بهرنگ توفیقی 2 بازیگر جوان به گروه بازیگران پیوستند.
کد خبر: ۱۲۸۰۲۰۸
به گزارش جام جم آنلاین، تصویربرداری سریال درام اجتماعی و خانوادگی «افرا» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی مشترک مجید مولایی و محمدکامبیز دارابی همچنان در شمال کشور ادامه دارد و به تازگی دو بازیگر جوان در شاخه ای تازه از روایت، به گروه بازیگران پیوسته اند. محمد صادقی و سارا باقری جدیدترین بازیگرانی هستند که جلوی دوربین «افرا» رفته اند که البته صادقی پیشتر در شبکه نمایش خانگی نیز دیده شده است.
پیش از این حضور مهدی هاشمی، مهدی سلطانی و پژمان بازغی در این سریال قطعی شده بود. ضمن اینکه بازی مینا وحید و روزبه حصاری از چندی پیش در لوکیشنهای شهر لاهیجان آغاز شده است و در آینده بازیگران شناخته شده دیگری به سریال خواهند پیوست.
این مجموعه تلویزیونی که قصه آن در فضای معاصر می گذرد، محصول گروه فیلم و سریال شبکه اول سیماست و طراح قصه سریال پدرام پور امیری و حسین دوماری هستند.
سازندگان به جای خلاصه داستان این متن را ارائه داده اند: «در پگاه مه آلود یک روز پاییزی، در زیر شاخه های پرشکوه افرا، فرزندی زاده می شود؛ حاصلِ وصلتِ شومِ اخلاق و منفعت. چشمانِ پیرِ افرا، یگانه شاهدِ این راز در اعماق جنگل است. شاهدی که آموخت در نگاه عاشقانه به زندگی، فقط صاحب تنهایی خویشی. هیچکس نبودن، اولین و آخرین قانون کتاب عشق است....».
دیگر عوامل اصلی سریال «افرا» عبارتند از; مدیر تصویربرداری: مجید گل سفیدی، صدابردار: بابک نیازی، طراح صحنه: محمد صادقی، طراح گریم: زهره سیه پوش، طراح لباس: مهشید صادقی، مدیرتولید: رحیم بیابانی، مدیربرنامه ریزی:حبیب قلی زاده، دستیار یک کارگردان: مهدی برگ نیل، منشی صحنه: مریم ویس مرادی، عکاس: محمد دارایی، مدیرتدارکات: محمد عسگری، فیلمبردار: وحید ملک محمدی، مشاور رسانه ای: هادی اعتمادی مجد، پشت صحنه: مهران بی پروا.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها