jamejamonline
اقتصادی اقتصاد ایران کد خبر: ۱۲۷۹۷۴۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۹  |  ۲۰:۰۶

رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران:

قیمت سکه از ۱۶ میلیون تومان عبور کرد

رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: قیمت سکه امروز با افزایش شدیدی مواجه شد و از مرز ۱۶ میلیون تومان عبور کرد.

به گزارش جام جم آنلاین، ابراهیم محمد ولی، رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران جوان درخصوص آخرین وضعیت بازار طلا و سکه اظهار کرد: امروز قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار حدود ۶۰ هزار تومان افزایش یافت و به یک میلیون و ۴۵۷ هزار تومان رسید.

وی افزود: امروز نرخ دلار بیش از هزار و ۲۰۰ تومان افزایش یافت همچنین اونس جهانی طلا به دلیل رویداد‌های سیاسی در ایالت متحده آمریکا با افزایش قیمت مواجه شد که نهایتا این عوامل باعث افزایش شدید قیمت طلا و جواهر در بازار‌ داخلی شدند.

رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران تصریح کرد: امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار با قیمت یک میلیون و ۴۵۷ هزار تومان، هر قطعه سکه طرح جدید ۱۶ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان، سکه طرح قدیم ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۸ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۵ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان و سکه‌ یک گرمی ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در بازار‌های داخلی معامله شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عدالت در شهر، گم شده است

عدالت در شهر، گم شده است

شورای شهر تهران دیروز یک فوریت طرحی را تصویب کرد که بر اساس آن در آینده‌ای نزدیک نرخ بلیت مترو و اتوبوس مجددا افزایش می‌یابد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر