jamejamclick
کلیک بازی کد خبر: ۱۲۷۹۵۵۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۴:۰۸

یک قاضی در کالیفرنیا درخواست اپیک گیمز برای اجبار اپل به قرار دادن بازی فورتنایت در اپ استور را رد کرد و این بازی تا پایان دعوای حقوقی میان این دو کمپانی در فروشگاه اپل قابل دسترس نخواهد بود.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از دیجیاتو،

در حالی که بازی فورتنایت در اختیار کاربران دستگاه‌های iOS قرار نمی‌گیرد، طی حکم اولیه اپیک می‌تواند به حساب توسعه‌دهنده موتور آنریل دسترسی داشته باشد. تصمیم امروز دادگاه تفاوتی با رای اولیه قبلی ندارد.

اپیک در گذشته نیز درخواست کرده بود بازی فورتنایت به صورت موقت در اپ استور منتشر شود که دادگاه از چنین کاری جلوگیری کرد، اما مانع از مسدودسازی حساب توسعه‌دهنده این کمپانی توسط اپل نیز شد.

دادگاه اعلام کرده که چنین درخواست‌هایی به ندرت پذیرفته می‌شوند و علاوه بر این، اپیک باید مدارکی مبنی بر احتمال پیروزی در دادگاه نهایی ارائه کند تا حکم اولیه امکان قرارگیری مجدد بازی فورتنایت در اپ استور را فراهم کند که البته این کمپانی نتوانسته چنین کاری را انجام دهد.

فورتنایت

اپیک گیمز در دادخواست خود ادعا کرده که دادگاه باید برای آن تخفیف درنظر بگیرد چرا که مجبور به رعایت یک قرارداد ضد رقابتی اپ استور نیست، با این حال دادگاه چنین ادعایی را رد و اعلام کرده که این سازنده بازی از عمد قرارداد خود را نقص کرده که ممنوعیت انتشار بازی در اپ استور را در پی داشته است.

اپل در بیانیه‌ای از تصمیم دادگاه تشکر و اعلام کرده که مشتریان این کمپانی به اپ استور امن و قابل اطمینان وابسته هستند و تمام توسعه‌دهندگان از قوانین یکسانی پیروی می‌کنند.

اپل و اپیک گیمز از چندین ماه پیش درگیر دادگاه‌های مختلف هستند. با قرارگیری سیستم پرداخت اپیک درون بازی فورتنایت، اپل آن را از اپ استور حذف کرد که همین اقدام شکایت سازنده آن را در پی داشت. انتظار نمی‌رود تا می ۲۰۲۱ این دو شرکت در دادگاه حضور پیدا کنند، بنابراین تا آن زمان علاقه‌مندان به فورتنایت در دستگاه‌های iOS به آن دسترسی نخواهند داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر