jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۱۲۷۹۲۹۴ ۱۹ مهر ۱۳۹۹  |  ۰۸:۰۳

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از دیجیاتو،«اچ‌ام‌دی گلوبال» نقشه راه به روز رسانی اندروید 11 را برای برخی از گوشی‌های هوشمندش مشخص کرده است. این شرکت که سابقه خوبی در پشتیبانی نرم افزاری دارد، تصمیم دارد اندروید ۱۱ و قابلیت‌های آنرا حتی برای گوشی‌های ارزان‌قیمت خود نیز ارائه کند.

براساس نقشه راه مشخص شده، «نوکیا 8.3 5G» حداکثر تا دو ماه دیگر، نسخه اندروید 11 را دریافت می‌کند. همچنین نوکیا 8.1 که تقریباً دو سال قبل به بازار عرضه شد نیز قرار است این به روزرسانی را طی سه ماهه جاری و قبل از سال نو میلادی دریافت کند.

نوکیا 2.2 و نوکیا 5.3 که نسبتا گوشی‌های هوشمند جدیدتری هستند و به ترتیب در سال‌های 2019 و 2020 وارد بازار شدند، در فهرست دستگاه‌هایی قرار دارند که به روز رسانی را در پاییز دریافت خواهند کرد.

 

اچ‌ام‌دی گلوبال برنامه ریزی کرده که در فصل زمستان پنج گوشی هوشمند دیگر از جمله نوکیا 1.3، نوکیا 2.3، نوکیا 2.4، نوکیا 3.4 و نوکیا 4.2 به روز رسانی اندروید 11 را دریافت کنند.

براساس سرعت پیشرفت برنامه، ممکن است در بهار سال آینده گوشی‌های هوشمند دیگری همچون نوکیا 3.2، نوکیا 7.2 و نوکیا 6.2 نیز اندروید 11 را دریافت کنند. اگر سرعت کار خوب پیش نرود، بروزرسانی این دستگاه‌ها به فصل دوم 2021 موکول خواهد شد.
گوشی های هوشمند دیگری همچون نوکیا وان پلاس و نوکیا 9 پیورویو نیز تابستان سال آینده به روز رسانی را دریافت خواهند کرد. تاخیر در دریافت نسخه اندروید 11 برای پرچمدار نوکیا کمی تعجب آور است ولی نشان می‌دهد که احتمالا فروش خوبی نداشته است.

باید ببینیم چقدر از این نقشه راه و برنامه ریزی انجام شده به واقعیت تبدیل می‌شود و آیا اچ‌ام‌دی گلوبال می‌تواند طبق برنامه مشخص شده، اندروید 11 را در دسترس دستگاه‌های فوق‌الذکر قرار دهد یا خیر.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر