jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۱۲۷۹۲۸۴ ۱۸ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۲:۱۹

اخیراً نظرسنجی‌هایی از کاربران و علاقمندان به محصولات شرکت اپل به عمل آمده است که نتایج آن جالب است. ظاهراً کاربران اپل اهمیت چندانی به فناوری 5G نمی‌دهند.

title

یکی از قابلیت‌هایی که در آیفون 12 وجود دارد و احتمالاً در آینده نزدیک شاهد آن خواهیم بود، فناوری 5G است. برخی از تحلیلگران بر این باور هستند که این قابلیت، پیشرفت بزرگی برای شرکت اپل محسوب می‌شود و می‌تواند باعث افزایش فروش گوشی‌های آیفون جدید شود.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایتنا، اخیراً مجموعه دیکلاتر یک نظرسنجی انجام داد. نتیجه‌ای که این مجموعه به آن دست یافت این بود که کاربران و علاقمندان به محصولات شرکت اپل اهمیت چندانی برای قابلیت 5G قائل نیستند و آن‌طور که ما تصور می‌کنیم برایشان مهم نیست که چنین قابلیتی در آیفون 12 وجود داشته باشد.

حدود 1750 شخص بزرگسال آمریکایی در این نظرسنجی شرکت کردند. بر اساس اطلاعاتی که از این نظرسنجی به دست آمد، 42 درصد از مشتریان اپل که تصمیم دارند گوشی آیفون 12 جدید را خریداری کنند، اصلاً نمی‌دانند که قرار است این گوشی با قابلیت 5G روانه بازار شود. این موضوع نشان می‌دهد که عوامل دیگری برای آن‌ها اهمیت دارد و پای مسائل دیگری در میان است که آن‌ها را به سمت خرید آیفون جدید سوق می‌دهد.

دوستداران اپل را با فناوری 5G چه کار؟

نکته دیگری که در مورد این نظرسنجی وجود دارد و جالب است بدانیم این است که 28 درصد از کاربران اپل تا به حال تصور می‌کردند که قابلیت 5G در گوشی‌های آیفون وجود داشته است. شاید با این آمار و ارقام خیلی‌ها تصور کنند که شرکت اپل اشتباه کرده که قابلیت 5G را به آیفون جدید اضافه کرده است.

شرکت اپل تمام تلاش خودش را می‌کند که گوشی‌های خود را با جدیدترین قابلیت‌ها و فناوری‌ها روانه بازار کند. نظرسنجی که اخیراً انجام شده است معیار کامل و خوبی برای عملکرد شرکت اپل در آینده نیست و این شرکت باید با توجه به نیاز کل کاربران و نظرات تحلیلگران و کارشناسان محصولات خودش را روانه بازار کند.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر