jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۱۲۷۹۲۸۴ ۱۸ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۲:۱۹

اخیراً نظرسنجی‌هایی از کاربران و علاقمندان به محصولات شرکت اپل به عمل آمده است که نتایج آن جالب است. ظاهراً کاربران اپل اهمیت چندانی به فناوری 5G نمی‌دهند.

title

یکی از قابلیت‌هایی که در آیفون 12 وجود دارد و احتمالاً در آینده نزدیک شاهد آن خواهیم بود، فناوری 5G است. برخی از تحلیلگران بر این باور هستند که این قابلیت، پیشرفت بزرگی برای شرکت اپل محسوب می‌شود و می‌تواند باعث افزایش فروش گوشی‌های آیفون جدید شود.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایتنا، اخیراً مجموعه دیکلاتر یک نظرسنجی انجام داد. نتیجه‌ای که این مجموعه به آن دست یافت این بود که کاربران و علاقمندان به محصولات شرکت اپل اهمیت چندانی برای قابلیت 5G قائل نیستند و آن‌طور که ما تصور می‌کنیم برایشان مهم نیست که چنین قابلیتی در آیفون 12 وجود داشته باشد.

حدود 1750 شخص بزرگسال آمریکایی در این نظرسنجی شرکت کردند. بر اساس اطلاعاتی که از این نظرسنجی به دست آمد، 42 درصد از مشتریان اپل که تصمیم دارند گوشی آیفون 12 جدید را خریداری کنند، اصلاً نمی‌دانند که قرار است این گوشی با قابلیت 5G روانه بازار شود. این موضوع نشان می‌دهد که عوامل دیگری برای آن‌ها اهمیت دارد و پای مسائل دیگری در میان است که آن‌ها را به سمت خرید آیفون جدید سوق می‌دهد.

دوستداران اپل را با فناوری 5G چه کار؟

نکته دیگری که در مورد این نظرسنجی وجود دارد و جالب است بدانیم این است که 28 درصد از کاربران اپل تا به حال تصور می‌کردند که قابلیت 5G در گوشی‌های آیفون وجود داشته است. شاید با این آمار و ارقام خیلی‌ها تصور کنند که شرکت اپل اشتباه کرده که قابلیت 5G را به آیفون جدید اضافه کرده است.

شرکت اپل تمام تلاش خودش را می‌کند که گوشی‌های خود را با جدیدترین قابلیت‌ها و فناوری‌ها روانه بازار کند. نظرسنجی که اخیراً انجام شده است معیار کامل و خوبی برای عملکرد شرکت اپل در آینده نیست و این شرکت باید با توجه به نیاز کل کاربران و نظرات تحلیلگران و کارشناسان محصولات خودش را روانه بازار کند.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر