jamejamonline
اقتصادی اقتصاد ایران کد خبر: ۱۲۷۶۵۱۱ ۳۰ شهريور ۱۳۹۹  |  ۰۹:۴۶

کارشناس سازمان هواشناسی:

بارش باران در شمال کشور شدت می‌گیرد

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: بارش‌ها از امروز در مناطقی از شمال کشور شدت می‌گیرد و خلیج فارس و دریای خزر نیز طی امروز و روزهای آینده مواج و متلاطم است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایرنا، کبری رفیعی روز یکشنبه درباره وضعیت جوی حال حاضر کشور گفت: بارش‌ها در گیلان و غرب مازندران امروز شدت می‌گیرد همچنین بخش‌هایی از خراسان شمالی و شمال آذربایجان شرقی را در بر خواهد گرفت.
 
وی گفت: برای روز دوشنبه در غرب گیلان و شمال اذربایجان شرقی و خراسان شمالی نیز پیش‌بینی ادامه بارش‌ها را داریم. روز سه شنبه نیز برای اردبیل، شمال اذربایجان‌های شرقی و غربی بارش پراکنده باران پیش‌بینی می‌شود.
 
رفیعی ادامه داد: روزهای پایانی هفته برای ارتفاعات البرز مرکزی در استان مازندران بارش خفیفی پیش‌بینی می‌شود  و در سایرمناطق کشور جوی ارام را تا پایان هفته داریم. 
 
وی خبر داد: در خوزستان و ایلام طی سه روز آینده وزش باد شدید پیش‌بینی شده است. امروز بخش‌های شمالی خلیج فارس و دو روز اینده دریای خزر مواج و متلاطم خواهد بود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عدالت در شهر، گم شده است

عدالت در شهر، گم شده است

شورای شهر تهران دیروز یک فوریت طرحی را تصویب کرد که بر اساس آن در آینده‌ای نزدیک نرخ بلیت مترو و اتوبوس مجددا افزایش می‌یابد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر