jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۷۶۴۶۱ ۲۹ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۷:۳۱

همزمان با آغاز هفته ی دفاع مقدس برنامه ی «پلاک هشت» با تمرکز بر چهلمین سالگرد خلق این حماسه تاریخی با رویکردی ویژه از رادیو ایران پخش می شود.

گرامیداشت هفته دفاع مقدس در «پلاک هشت» رادیو ایران

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از شبکه رادیویی ایران، برنامه «پلاک هشت» که در هفته پیش ، با حضور «علی‌عسگری» ریاست رسانه ملی، «حمیدرضا شاه‌آبادی» معاونت صدای رسانه ملی جز برنامه های منتخب دفاع مقدس بود و تقدیر شد. در آستانه هفته دفاع مقدس به صورت ویژه پخش می شود.

این برنامه با موضوع تببین، تحلیل و کارکرد امروزی تفکر جهادی فرماندهان ، بررسی محورهای تفکر دفاعی در دوران جنگ و ربط آن با جبهه مقاوت و همچنین روند افزایش توان نظامی ایران و بررسی پیشرفت های نظامی در هفته دفاع مقدس پخش می شود.

گفتنی است این برنامه با توجه به هفته دفاع مقدس از دوشنبه ۳۱ شهریور به مدت یک هفته ساعت ۱۲:۴۰به تهیه کنندگی شهاب نادری و اجرای کیوان همتی از رادیو ایران موج اف ام ردیف ۹۰مگاهرتز و موج ای ام ردیف ۵۵۸ کیلوهرتز پخش می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر