jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۷۵۰۱۸ ۱۱ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۴:۰۵

مسعود ردایی به تحلیل و بررسی خطر تعطیلی دائمی سینما و سالن‌ها پرداخت.

خطر تعطیلی دائمی سینما و سالن‌ها وجود دارد؟

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از خبرنگاران جوان، مسعود ردایی تهیه کننده سینما در پاسخ به چرایی اینکه با وجود اعمال همه ترفند‌ها برای جذب مخاطب، اما کماکان سینما‌ها یکی از خلوت‌ترین مکان هاست و آیا خطر تعطیلی دائم در چنین شرایطی وجود دارد یا نه، گفت: به نظرم تعطیلی دائم نخواهیم داشت، ولی چنین وضعیتی تا یکی دو سال آینده و تا زمان کنترل کامل کرونا وجود دارد بالاخره این وضعیتی که کرونا ایجاد کرده و توصیه‌های پزشکی برای عدم حضور در جمع و مکان‌های سربسته، تاثیر مستقیم گذاشته است.

او درباره ورشکستگی دائمی سینماگران و سالن‌ها بیان کرد: تاثیر می‌گذارد، اما به صورت ورشکستگی کامل نخواهد بود. باید توجه داشت کرونا روی بخش اقتصادی تمام صنایع تاثیر منفی گذاشته و بازخورد خوبی نداشته است و سینما نیز از این موضوع مستثنی نیست.

این تهیه کننده در پاسخ به این سوال که چرا مردم همه جا می‌روند، اما از سینما استقبال نمی‌کنند، اظهار کرد: مواردی مانند رفتن به مسافرت و حضور در مراسم‌ و مکان‌های عمومی برای بهره بردن از فرصت‌ها با هدف رفع فشار‌های روحی است. هر چند توصیه شده که ضرورتی هم ندارد، اما برای رفتن به سینما نیاز به اعصابی آرام و خیالی راحت است تا بتوان از دیدن فیلم لذت برد که در چنین شرایطی این پیش زمینه‌ها وجود ندارد؛ بنابراین مخاطب خلاء ندیدن فیلم در سالن‌های سینما را در منزل و به صورت آنلاین پر خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر