jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۱۲۷۴۹۲۷ ۱۰ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۲:۵۴

هفت مدل آیپد و هشت مدل اپل واچ جدید در وب سایت کمیسیون اقتصادی اوراسیا (EEC) ثبت شده‌اند که احتمالاً خبر از عرضه آنها در آینده نزدیک می‌دهد.

به گزارش جام جم انلاین به نقل از دیجیاتو ،با توجه به اطلاعات درج شده در وب سایت کمیسیون اقتصادی اوراسیا، اپل به زودی چندین آیپد جدید و اپل واچ سری ۶ را روانه بازار خواهد کرد. در وب سایت این سازمان در مجموع هفت مدل آیپد و هشت مدل اپل واچ جدید ثبت شده است.

در ادامه گزارش امده که آیپدهای جدید از سیستم عامل iPadOS 14 و اپل واچ‌ها از watchOS 7 بهره مند خواهند بود. در وب سایت مورد بحث به جزئیات مشخصات هر مدل اشاره‌ای نشده، اما هر مدل شماره شناسایی منحصربه‌فرد داشته و قبلاً در این سایت قرار نگرفته است.


مام محصولات اپل پیش از عرضه به بازار باید در وب سایت کمیسیون اقتصادی اوراسیا به ثبت برسند. البته ذکر این نکته ضروری است که قرارگیری محصول در وب سایت این سازمان به معنی عرضه حتمی آن به بازار نیست. بعید است اپل تا این مرحله از فرآیند عرضه محصول پیش برود و ناگهان منصرف شود، بنابراین احتمال عرضه محصولات یاد شده بالاست.

در وب سایت EEC به زمان دقیق عرضه آیپدها و اپل واچ‌های جدید اشاره‌ای نشده، اما محصولات مدت کوتاهی پس از قرارگیری در این سایت به بازار عرضه می‌شوند. برای مثال ژوئیه ۲۰۱۹ چند آیپد جدید در این سایت به ثبت رسیدند و تقریباً دو ماه بعد (سپتامبر) به بازار عرضه شدند.

با توجه به تفاسیر فوق، آیپدها و اپل واچ‌های جدید احتمالاً سپتامبر یا اکتبر (اواخر شهریور یا مهر) از راه خواهند رسید. اپل پیشتر اعلام کرده است که آیفون ۱۲ با چند هفته تأخیر روانه بازار می‌شود، بنابراین احتمال دارد مدل‌های جدید آیپد و اپل واچ در رویدادی در مهر ماه معرفی شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر