jamejamclick
کلیک بازی کد خبر: ۱۲۷۴۶۰۸ ۰۵ شهريور ۱۳۹۹  |  ۲۳:۳۲

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از بازی سنتر، بنظر می‌رسد که نسخه بازی Age of Empires 3: Definitive Edition زودتر از زمانی که انتظار می‌رفت به دست ما برسد. اکانت رسمی توییتر بازی Age of Empires عکسی رمزی را از کارت‌های واحد را منتشر کرده است. شاید در اول کار کسی متوجه نشود ولی طرفدارن از ترکیب کلید‌های میانبر برای هر واحد به کلمه‌ی “gamescom” رسیدند. این به این معنی است که یا بازی در این هفته منتشر خواهد شد یا تاریخ دقیق انتشار آن در رویداد گیمزکام مشخص خواهد شد. رویداد گیمزکام در روز پنجشنبه این هفته 27 آگوست با 20 بازی به صورت دیجیتال شروع خواهد شد و در روز یکشنبه 30 آگوست خاتمه می‌یابد.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر