jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۱۲۷۳۷۳۲ ۲۶ مرداد ۱۳۹۹  |  ۰۷:۴۸

وب‌سایت DxOMark به تازگی دوربین شیائومی Mi 10 اولترا را بررسی کرده و آن را در صدر جدول خود قرار داده است. امتیار کلی این گوشی ۱۳۰ شده و در بخش‌های عکاسی و فیلمبرداری به‌ترتیب امتیازهای ۱۴۲ و ۱۰۶ را دریافت کرده است.

در بررسی DxOMark که عملکرد هرکدام از سنسورها به‌طور جداگانه و در شرایط مختلف ارزیابی شده، هیچ‌ نقطه ضعف اساسی مشاهده نشده است. هرچند دوربین اصلی و دوربین تله‌فوتو 2x گوشی نتایج فوق‌العاده‌ای کسب کرده‌اند، اما آنچه باعث برتری Mi 10 اولترا شده عملکرد دوربین اولتراواید و پریسکوپ 5x آن هستند.

دوربین اولتراواید ۱۲ میلی‌متری Mi 10 اولترا از نظر ثبت جزئیات بیشتر و نویز کمتر عملکرد بهتری نسبت به دوربین اولتراواید ۱۳ میلی‌متری گلکسی S20 داشته است. این دوربین همچنین از فوکوس خودکار بهره می‌برد که به عملکرد هرچه بهتر آن کمک کرده است.

شیائومی Mi 10 اولترا دوربین‌های بسیار قدرتمندی دارد که عبارتند از دوربین ۴۸ مگاپیکسلی با لرزشگیر اپتیکال و سنسور ۱/۳۲ اینچی Quad-Bayer، دوربین زوم اپتیکال، دوربین زوم پریسکوپ اپتیکال 5x با سنسور بزرگ ۱/۲ اینچی و یک دوربین اولتراواید ۲۰ مگاپیکسلی با سنسور بزرگ، عریض‌ترین میدان دید و قابلیت اتوفوکوس.

منبعgsmarena

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر