jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۱۲۷۳۶۳۸ ۲۵ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۲:۰۶

با ویژگی People Card، اطلاعات افراد در نتایج جست‌وجوی گوگل ظاهر می‌شود و به معرفی بهتر و توسعه‌ی کسب‌وکارشان کمک می‌کند.

با جست‌وجوی نام افراد مشهور در گوگل، به‌راحتی می‌توان اطلاعات زیادی درباره‌ی آن‌ها به‌دست آورد؛ اما این موضوع برای افراد عادی صدق نمی‌کند و اطلاعات زیادی از آن‌ها دردسترس نیست. افرادی هستند که قصد دارند ازطریق اینترنت کسب‌وکارشان را گسترش دهند و برای بهتر شناخته‌شدن و پیشرفت، اطلاعات بیشتری از خودشان در اینترنت به‌اشتراک بگذارند.

امروز، گوگل در وب‌سایتش از عرضه‌ی قابلیت جدید کارت‌های مجازی People Card خبر داد. کارت‌های مردمی مانند کارت‌ ملاقات مجازی است و کاربران می‌توانند حضور آنلاینشان را اعلام کنند و اطلاعات دیگر درباره‌ی خود و وب‌سایتشان در آن بنویسند. People Card ویژگی جدیدی از موتور جست‌وجوی گوگل محسوب می‌شود و پس از ایجاد این کارت مجازی، افراد با جست‌وجوی نام صاحبان این کارت‌های مجازی در گوگل، می‌توانند اطلاعاتشان را در ابتدای نتایج نشان‌داده‌شده ببینند.

برای ایجاد People Card مراحل زیر را انجام دهید:

وارد حساب کاربری گوگل بشوید و اسمتان یا عبارت Add Me to Search را جست‌وجو کنید.
برای ایجاد کارت می‌توانید عکس انتخاب کنید، توضیحی درباره‌ی خودتان بنویسید، به وب‌سایت یا پروفایل شبکه‌های اجتماعی لینک بدهید و درصورت تمایل، ایمیل و شماره‌تلفن وارد کنید.
برای هر حساب گوگل، یک کارت مجازی وجود دارد و ازطریق شماره‌‌تلفن تأیید می‌شود.
اگر به اطلاعات بی‌ارزش یا جعل کارتتان برخوردید، می‌توانید با کلیک روی لینک بازخورد به گوگل اطلاع دهید.
برای اینکه کارتتان در جست‌وجوی گوگل نشان داده نشود، می‌توانید آن را حذف کنید.

درواقع، گوگل برای ارائه‌ی اطلاعات صحیح کاربران و امنیت بیشتر، برای هر حساب کاربری یک کارت مردمی عرضه می‌کند. همچنین، برای جلوگیری از انتشار اطلاعات توهین‌آمیز و اسپم و جعل هویت افراد این امکان را دراختیار کاربران گذاشته است تا با ثبت بازخورد، شکایتشان را اعلام کنند.

با کارت مردمی می‌توان با جست‌وجوی نام افراد، اطلاعات زیادی درباره‌ی آن‌ها به‌دست آورد. اگر نام افراد یکی باشد، چندین کارت در نتایج جست‌وجو نشان داده می‌شود.

گوگل درباره‌ی ویژگی جدید People Card می‌گوید: «امیدواریم ویژگی جدید جست‌وجوی گوگل راهکاری مفیدی باشد تا میلیون‌ها اینفلوئنسر، کارفرما، کارمندان آینده‌نگر، فریلنسر و افراد خوداشتغال شناخته و به جهان معرفی شوند.»

از امروز، People Card برای کاربران در هند به زبان انگلیسی دردسترس قرار گرفته است. زومیت

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر