jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۱۲۷۳۰۵۹   ۱۸ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۵:۲۲

گوشی وان پلاس نورد قرار بود امروز در هند به فروش برسد، اما این تاریخ بنا به دلایلی تا روز پنج‌شنبه 6 آگوست به تعویق افتاد. این در حالی است که شرکت پوکو از رقبای وان پلاس اعلام کرده که به‌زودی یک هندست جدید در هند معرفی خواهد کرد.

این خبر را Angus Kai Ho Ng، مدیر بازاریابی محصولات و سخنگوی پوکو با هشتگ POCOcomingsoon# در توییتر داده است و حساب رسمی توییتر پوکو هم این موضوع را تایید کرده است. شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه این گوشی شاید همان پوکو F2 باشد. با این‌حال، هنوز هیچ اطلاعاتی در تایید این شایعه وجود ندارد.

وان پلاس نورد در ماه‌های آینده در هند رقبای جدی خواهد داشت. برای مثال، پیکسل 4a در ماه اکتبر در این بازار معرفی خواهد شد و شاید خیلی از مشتریان هندی بخواهند که به جای نورد، هندست میان‌رده جدید گوگل را بخرند. ما همچنین انتظار داریم که ریلمی هم یک اسمارت‌فون جدید در هند معرفی کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر