jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۱۲۷۳۰۵۹   ۱۸ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۵:۲۲

گوشی وان پلاس نورد قرار بود امروز در هند به فروش برسد، اما این تاریخ بنا به دلایلی تا روز پنج‌شنبه 6 آگوست به تعویق افتاد. این در حالی است که شرکت پوکو از رقبای وان پلاس اعلام کرده که به‌زودی یک هندست جدید در هند معرفی خواهد کرد.

این خبر را Angus Kai Ho Ng، مدیر بازاریابی محصولات و سخنگوی پوکو با هشتگ POCOcomingsoon# در توییتر داده است و حساب رسمی توییتر پوکو هم این موضوع را تایید کرده است. شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه این گوشی شاید همان پوکو F2 باشد. با این‌حال، هنوز هیچ اطلاعاتی در تایید این شایعه وجود ندارد.

وان پلاس نورد در ماه‌های آینده در هند رقبای جدی خواهد داشت. برای مثال، پیکسل 4a در ماه اکتبر در این بازار معرفی خواهد شد و شاید خیلی از مشتریان هندی بخواهند که به جای نورد، هندست میان‌رده جدید گوگل را بخرند. ما همچنین انتظار داریم که ریلمی هم یک اسمارت‌فون جدید در هند معرفی کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

روس‌ها ششم دی‌ماه ۱۳۵۸ وارد افغانستان شدند و ۲۶ دی‌ماه ۱۳۶۷ خارج. طی ۹ سال بیش از یک میلیون نفر را کشتند. زیرساخت‌ها نابود شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر