jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۱۲۷۲۴۲۳   ۰۷ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۳:۱۰

یک شرکت چینی موبایلی با نمایشگر ۷.۱۲ اینچی ساخته که اسکنر اثر انگشت آن کنار ماژول دوربین های پشتی قرار دارد.

به نقل از گیزموچاینا، مکان اسکنر اثر انگشت در همه موبایل ها یکسان نیست. گاهی اوقات این اسکنر پشت دستگاه قرار می گیرد و گاهی اوقات در کناره یا انتهای نمایشگر یا حتی زیر آن نصب شده است.

اکنون طبق اطلاعاتی که در وب سایت TENNA وجود دارد، شرکت چینی DOOV موبایلی با شماره مدل ۲۰۲۰۰۵۱۹ثبت کرده که اسکنر اثر انگشت آن کنار ماژول دوربین پشتی قرار می گیرد.

دوربین های پشتی دستگاه در سمت چپ قرار می گیرند و تنظیمات آن شبیه ماژول دوربین گلکسی اس ۲۰ اولترا شرکت سامسونگ است.

به عبارت دیگر پشت این موبایل چینی سه دوربین همراه اسکنر اثر انگشت به شکل ماژولی مربع شکل قرار می گیرند.

هرچند مکان قرار گرفتن اسکنر اثر انگشت غیر معمول است اما کاربرانی با دست های بزرگ به راحتی می توانند انگشت اشاره خود را اسکن کنند، اما برای کاربرانی با دست های کوچک کمی مشکل است.

ابعاد موبایل چینی مذکور۱۷۹ در ۸۷.۳ در ۹.۶ میلیمتر و نمایشگر آن ۷.۱۲ اینچی است. طبق اطلاعات موجود کیفیت وضوح دستگاه ۱۰۸۰ در ۲۲۴۴ پیکسل است و دوربین سلفی آن نیز به شکل یک بریدگی روی نمایشگر دیده می شود. حافظه داخلی دستگاه ۲۵۶ و RAM آن ۸ گیگابایت است.

در کنار این موارد شرکتDOOV یک باتری ۶ هزار میلی آمپری در دستگاه به کار می برد.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

 بر اساس تجربیات سالیان گذشته چند نکته درباره آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی وجود دارد. نکته اول این است که آژانس یک محیط سیاسی است، به این معنا که اعضای شورای‌ حکام همیشه اکثریت غربی داشته و آژانس از این نظر یک ابزار سیاسی در دست کشورهای غربی بوده که هرگاه خواسته‌اند، فشار خود را نسبت به کشورهای دیگر افزایش یا کاهش داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها