jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۱۲۷۲۴۲۳ ۰۷ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۳:۱۰

یک شرکت چینی موبایلی با نمایشگر ۷.۱۲ اینچی ساخته که اسکنر اثر انگشت آن کنار ماژول دوربین های پشتی قرار دارد.

به نقل از گیزموچاینا، مکان اسکنر اثر انگشت در همه موبایل ها یکسان نیست. گاهی اوقات این اسکنر پشت دستگاه قرار می گیرد و گاهی اوقات در کناره یا انتهای نمایشگر یا حتی زیر آن نصب شده است.

اکنون طبق اطلاعاتی که در وب سایت TENNA وجود دارد، شرکت چینی DOOV موبایلی با شماره مدل ۲۰۲۰۰۵۱۹ثبت کرده که اسکنر اثر انگشت آن کنار ماژول دوربین پشتی قرار می گیرد.

دوربین های پشتی دستگاه در سمت چپ قرار می گیرند و تنظیمات آن شبیه ماژول دوربین گلکسی اس ۲۰ اولترا شرکت سامسونگ است.

به عبارت دیگر پشت این موبایل چینی سه دوربین همراه اسکنر اثر انگشت به شکل ماژولی مربع شکل قرار می گیرند.

هرچند مکان قرار گرفتن اسکنر اثر انگشت غیر معمول است اما کاربرانی با دست های بزرگ به راحتی می توانند انگشت اشاره خود را اسکن کنند، اما برای کاربرانی با دست های کوچک کمی مشکل است.

ابعاد موبایل چینی مذکور۱۷۹ در ۸۷.۳ در ۹.۶ میلیمتر و نمایشگر آن ۷.۱۲ اینچی است. طبق اطلاعات موجود کیفیت وضوح دستگاه ۱۰۸۰ در ۲۲۴۴ پیکسل است و دوربین سلفی آن نیز به شکل یک بریدگی روی نمایشگر دیده می شود. حافظه داخلی دستگاه ۲۵۶ و RAM آن ۸ گیگابایت است.

در کنار این موارد شرکتDOOV یک باتری ۶ هزار میلی آمپری در دستگاه به کار می برد.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر