jamejamclick
کلیک بازی کد خبر: ۱۲۷۲۲۲۹   ۰۵ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۳:۵۴

Ghost of Tsushima، پرفروش‌ترین عنوان اورجینال شرکت سونی برای پلی‌استیشن ۴بازی Ghost of Tsushima توانست با فروش بیش از ۲.۴ میلیون نسخه در سه روز اول عرضه، به موفقیتی دیگر برای شرکت سونی تبدیل شود.

شرکت سونی طی نسل هشتم کنسول‌های خانگی، IP‌های انحصاری جدید بسیار موفقی را روانه‌ بازار کرده است؛ مثلا Horizon Zero Dawn و Days Gone که از نظر میزان فروش بسیار فوق‌العاده عمل کرده‌اند. حال طبق آخرین اخبار بازی، به نظر می‌رسد که بازی جدید استودیو ساکرپانچ (Sucker Punch) یعنی Ghost of Tsushima نیز توانسته است تا به موفقیتی بزرگ برای سونی تبدیل شود. طبق جدیدترین گزارش منتشر شده، ۲.۴ میلیون نسخه تنها در سه روز نخست عرضه، از این بازی به فروش رسیده است.


سونی تاکنون بازی‌های پرفروش زیادی را برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر کرده و به‌قدری در این کار موفق بوده است که برخی ممکن است خیال کنند ساخت بازی‌های باکیفیت و پرفروش کار آسانی است. نباید فراموش کرد که معمولا ناشران بزرگ از سرمایه‌گذاری روی ایده‌های جدید هراس دارند، اما شرکت سونی با اینکه مانند روی برند‌های محبوبی همچون God of War و اخیرا هم The Last of Us سرمایه‌گذاری کرده است، اما در عین حال با انتشار بازی‌هایی همچون Ghost of Tsushima و Horizon Zero Dawn نشان داده است که با از IP‌های جدید نیز استقبال می‌کند؛ بنابراین بازی Ghost of Tsushima با این میزان از فروش توانست لقب پرفروش‌ترین IP اورجینال و جدید شرکت سونی روی پلی‌استیشن ۴ را به نام خود ثبت کند و بازی‌های Horizon Zero Dawn، Days Gone و Bloodborne را پشت سر بگذارد. این موضوع قطعا موفقیت بزرگی برای سونی و استودیو ساکرپانچ است و احتمالا باعث خواهد شد تا بازی جدید خود را به یک فرانچایز محبوب تبدیل کنند.

منبع: زومجی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

 بر اساس تجربیات سالیان گذشته چند نکته درباره آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی وجود دارد. نکته اول این است که آژانس یک محیط سیاسی است، به این معنا که اعضای شورای‌ حکام همیشه اکثریت غربی داشته و آژانس از این نظر یک ابزار سیاسی در دست کشورهای غربی بوده که هرگاه خواسته‌اند، فشار خود را نسبت به کشورهای دیگر افزایش یا کاهش داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها