jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۱۲۷۲۱۴۸ ۰۴ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۶:۵۳

براساس شایعات قبلی که درباره اسمارت‌فون‌های سری سامسونگ گلکسی نوت 20 مطرح شده بودند، این تلفن‌ها از فناوری شارژ سریع 45 وات پشتیبانی می‌کنند. با این حال، سامسونگ روال قبلی خود را برای شارژرهای درون جعبه تلفن‌های خود ادامه داده و قصد دارد که شارژر 25 واتی را درون جعبه پرچمداران جدید سری گلکسی نوت قرار دهد. در نتیجه، می‌توان احتمال داد که برنامه حذف شارژر از جعبه تلفن‌های جدید سامسونگ منتفی شده است.

سامسونگ گلکسی نوت 20

طبق گفته‌های @rquandt که یکی از افشاگران معتبر محصولات دیجیتال به شمار می‌رود، هردو تلفن گلکسی نوت 20 و نوت 20 الترا از شارژرهای 25 وات درون جعبه استفاده می‌کنند. بنابراین، در صورتی که کاربران بخواهند باتری تلفن خود را با سرعت بیشتری شارژ کنند، باید شارژرهای 45 وات را به صورت جداگانه از فروشگاه‌ها بخرند.

البته، ما در بررسی‌های قبلی خود از دو تلفن سامسونگ گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس متوجه شدیم که تفاوت زیادی بین شارژر 25 و 45 وات وجود ندارد. هرچند، ممکن است که این مورد درباره هندست‌های نوت 20 صدق نکرده و تفاوت‌هایی میان سرعت واقعی شارژ ایجاد شوند.

منبعGSM Arena

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

جهاد همچنان باقی است

جهاد همچنان باقی است

چهلمین سال است که مردم ایران آغاز یک دفاع را جشن می‌گیرند. هرچند جنگ، تلخی و سختی و سیاهی دارد، اما آغاز دفاع‌مقدس از 31شهریور شروع فصل جدیدی از جهاد و ایستادگی بود که ثمره آن، امروز مصونیت‌بخشی نظام در ساحات مختلف است.

وقت‌کشی به نفع کرونا

وقت‌کشی به نفع کرونا

دیروز رئیس‌جمهور از احتمال بازگشت برخی محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در بعضی از استان‌ها خبر داد و به نظر می‌رسد بعد از گذشت حدود سه هفته از آغاز موج سوم همه‌گیری کرونا در ایران، دولت بالاخره به فکر اجرای تدابیری سختگیرانه برای کنترل این موج افتاده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر