jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۱۲۷۲۱۴۸ ۰۴ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۶:۵۳

براساس شایعات قبلی که درباره اسمارت‌فون‌های سری سامسونگ گلکسی نوت 20 مطرح شده بودند، این تلفن‌ها از فناوری شارژ سریع 45 وات پشتیبانی می‌کنند. با این حال، سامسونگ روال قبلی خود را برای شارژرهای درون جعبه تلفن‌های خود ادامه داده و قصد دارد که شارژر 25 واتی را درون جعبه پرچمداران جدید سری گلکسی نوت قرار دهد. در نتیجه، می‌توان احتمال داد که برنامه حذف شارژر از جعبه تلفن‌های جدید سامسونگ منتفی شده است.

سامسونگ گلکسی نوت 20

طبق گفته‌های @rquandt که یکی از افشاگران معتبر محصولات دیجیتال به شمار می‌رود، هردو تلفن گلکسی نوت 20 و نوت 20 الترا از شارژرهای 25 وات درون جعبه استفاده می‌کنند. بنابراین، در صورتی که کاربران بخواهند باتری تلفن خود را با سرعت بیشتری شارژ کنند، باید شارژرهای 45 وات را به صورت جداگانه از فروشگاه‌ها بخرند.

البته، ما در بررسی‌های قبلی خود از دو تلفن سامسونگ گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس متوجه شدیم که تفاوت زیادی بین شارژر 25 و 45 وات وجود ندارد. هرچند، ممکن است که این مورد درباره هندست‌های نوت 20 صدق نکرده و تفاوت‌هایی میان سرعت واقعی شارژ ایجاد شوند.

منبعGSM Arena

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر