jamejamclick
کلیک بازی کد خبر: ۱۲۷۱۹۱۰ ۰۱ مرداد ۱۳۹۹  |  ۰۸:۱۳

بازی Sea of Thieves موفق به ثبت رکورد جدیدی با 15 میلیون نفر بازیکن شد که بیش از یک میلیون نفر از آنها تنها روی پلتفرم Steam هستند.

اگرچه این بازی در زمان انتشار خود در سال 2018، کم جوش و خروش بود اما از آن زمان تا کنون رشد چشمگیری داشته است. اکثریت این 15 میلیون نفر به طور قابل توجهی ماجراجویی خود را در سال 2020 آغاز کردند و 6 ماه آغازین سال بیشترین تعداد بازیکن را نسبت به سال گذشته داشته، تنها در ماه ژانویه امسال 3.3 میلیون نفر به تعداد این بازیکنان اضافه شد که از نظر استودیوی سازنده Rare ، دلیل این موفقیت بی‌ارتباط با انتشار بازی بر روی پلتفرم Steam نیست. این بازی از زمان انتشار خود همچنان در لیست پرفروش‌ترین بازی‌های Steam قرار داد. ناگفته نماند که وجود crossplay بین پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و کامپیوتر شخصی و 5 آپدیت با محتوای حجیم که با بروزرسانی های ماهیانه بازی ادامه یافتند باعث شد که پرچم کشتی‌های ‌دزدان دریایی همچنان برافراشته بماند. این بازی همچنین از طریق سرویس Game Pass قابل دسترسی است.

منبع:بازی سنتر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر