jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۶۹۶۲۰   ۰۴ تير ۱۳۹۹  |  ۱۵:۲۲

همزمان با آغاز دهه کرامت، شبکه یک سیما ویژه برنامه‌ «تشرف» را روی آنتن می برد.

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از روابط عمومی شبکه یک، ویژه برنامه 10 قسمتی «تشرف» از امروز چهارشنبه 4 تیر با اجرای سیدکاظم احمدزاده پخش می شود. این برنامه هر روز حوالی ساعت 17 از جوار حرم امام رضا(ع) بطور زنده پخش خواهد شد.

تشرف هر روز میزبان هنرمندان، خوانندگان و بازیگران مطرح رسانه ملی خواهد بود و فضایی شاد، مفرح، معنوی و در عین احساسی و با موضوع نقش امام رضا(ع) در زندگی شخصی وکاری ایشان را رقم می زند.

مخاطبان می توانند از طریق سامانه 3000008 و تماس با این برنامه، احساسات خود را درباره امام رئوف و خاطرات خود از تشرف شان به زیارت امام رضا(ع) ابراز کنند. در این برنامه هر روز با تعدادی از مخاطبانی که از طریق این سامانه تماس گرفته اند، توسط مهمانان برنامه ارتباط صوتی و تصوی ازحریم رضوی برقرار می گردد.

«تشرف» به تهیه کنندگی «مجید صفری»کاری از گروه معارف اسلامی شبکه یک است که با مشارکت رسانه های صوتی وتصویری آستان قدس رضوی با شعار خدمت کریمانه – همکاری مومنانه روی آنتن خواهد رفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

جمهوری اسلامی ایران دارای یک نظام مردم‌سالار دینی است و محصول انقلاب اسلامی ایجاد بزرگ‌ترین نظام دموکراتیک بر‌مبنای تفکر اسلامی در سطح دنیاست.

شعار زدگی در بهداشت و درمان

شعار زدگی در بهداشت و درمان

دیروز رئیس‌جمهوری گفت کارنامه هشت سال فعالیت دولت در زمینه بهداشت و درمان از زمان هخامنشیان تاکنون بی‌نظیر بوده است.

مشارکت مبنای اقتدار کشور

مشارکت مبنای اقتدار کشور

یک: انتخابات ۲۸خرداد از طرفی فریضه شرعی، ملی و حق قانونی آحاد ملت و از طرفی خروش عمومی و مصونیت بخش مردم بصیر ایران اسلامی در برابر دسیسه دشمنان است و از سوی دیگر مایه حفظ اعتبار نظام، تحکیم هرچه بیشتر آرمان‌های اصیل نظام اسلامی و منشأ خیرات و برکات ملموس در کشور است.

گفتگو

بیشتر
معروف، بزرگتر ماست

صابر کاظمی، ملی‌پوش والیبال در گفت‌وگو با جام‌جم: آرزوی هر بازیکنی هست که شاگرد آلکنو باشد

معروف، بزرگتر ماست

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر