jamejamsara
سرا خانواده کد خبر: ۱۲۶۶۶۱۲ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۱:۰۷

شمار جانباختگان کرونا در جهان از ۳۰۰ هزار نفر عبور کرد و مبتلایان هم به مرز ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر رسید.

title

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، شمار جانباختگان ویروس کرونا در جهان از مرز ۳۰۰ هزار نفر عبور کرد.

بر اساس این گزارش، تاکنون بیش از ۴ میلیون و ۴۹۰ هزار نفر در جهان به کرونا مبتلا شده‌اند که ۶.۷ درصد یعنی معادل ۳۰۱ هزار و ۴۲۶ نفر از آنها جان باخته‌اند.

همچنین ۳۷.۶ درصد از مبتلایان یعنی بیش از یک میلیون و ۶۸۹ هزار بیمار هم بهبودی یافته‌اند.

آمریکا با بیش از ۸۶ هزار مرگ و میر بیشترین قربانیان کرونا در جهان را داشته است. بیش از یک میلیون و ۴۴۱ هزار نفر هم در این کشور به کرونا مبتلا شده‌اند.

در انگلیس بیش از ۲۳۳ هزار نفر به کرونا مبتلا شده‌اند و این کشور با ۳۳ هزار و ۶۱۴ جان باخته در رده دوم از این حیث پس از آمریکا قرار دارد.

ایتالیا با بیش از ۳۱ هزار مرگ و میر سومین کشوری است که بیشترین قربانیان کرونا را به خود اختصاص داده است. بیش از ۲۲۳ هزار نفر هم در این کشور به کرونا مبتلا شده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر