jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۶۰۸۸ ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۱:۱۷

فوتبالیستی که مارادونا او را به عنوان برترین بازیکن تاریخ فوتبال کشور آرژانتین معرفی کرد در یک اتفاق عجیب درگذشت.

به گزارش جام جم آنلاین ، توماس کارلوویچ فوتبالیست مشهور آرژانتینی که ستاره ای بزرگ در دهه 70 میلادی به شمار می رفت طی یک حادثه درگذشت. او در شهر روساریوی آرژانتین با دوچرخه اش در حال تردد بود که چند دزد برای دزدیدن دوچرخه او به این فوتبالیست سابق تیم ملی آرژانتین حمله ور شدند. کارلوویچ در این حادثه به شدت زمین خورد و جمجمه اش آسیب دید. وی چند روزی در کما بود تا در نهایت درگذشت.

کارلوویچ 74 ساله که مشهور به  «ترینچه» بود در دهه 70  و تا اواسط دهه 80  در ترکیب کوردوبا دوروساریو درخشید. کارلوویچ بارها مورد تحسین چهره های بزرگ ورزش آرژانتین همچون مارادونا، سزار منوتی و خوزه پکرمن قرار گرفت.او  بازیکن مورد علاقه دیگو مارادونا بود و اسطوره فوتبال جهان در گذشته این چهره را بهترین بازیکن تاریخ آرژانتین خطاب کرده بود.

مرگ عجیب یک فوتبالیست اسطوره ای‌ (عکس)

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر