jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۶۵۱۴۷ ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۸:۲۳

نامادری‌ که عاشقانه مادری کرد

به گزارش جام جم آنلاین از شبکه یک سیما،ویژه برنامه رمضانی «دعوت» که با محوریت حفظ و تقویت بنیان خانواده تولید شده است، در دومین قسمت سراغ داستان نامادری می‌رود که برای فرزندی که دچار معلولیت جسمی است، عاشقانه مادری می‌کند. 

به گزارش روابط عمومی شبکه یک ،در دومین قسمت از این برنامه که حجت‌الاسلام محمد برمایی اجرای آن را برعهده دارد، داستان مادر سالخورده‌ای از شهر تبریز روایت می‌شود. «آبا لطیفه» که مهمان امشب «دعوت» است در سن کم همسر مردی می‌شود که صاحب دو فرزند است و یکی از آن‌ها معلولیت جسمی دارد. او به همراه دو نفر از فرزندانش از قرار گرفتن در جایگاه یک نامادری و سختی‌هایی که در راستای نگهداری و تربیت فرزندان متحمل شده است، می‌گوید.
برنامه «دعوت» کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیما به تهیه‌کنندگی مجتبی کشاورز در ایام ماه مبارک رمضان ساعت ۱۵ : ۱۹ دقیقه در لحظات افطار مهمان بینندگان شبکه یک سیما است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر