jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۶۴۸۹۹ ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۵:۵۵

برنامه «شب گرد» به تهیه کنندگی محمد سلوکی از امشب روی آنتن شبکه دو سیما می رود.

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، حبیب میدانچی مدیرگروه اجتماعی شبکه دو سیما گفت: «شب گرد» با فرمی متفاوت قرار است اتفاق تازه‌ای را برای اولین بار در تلویزیون ایران رقم بزند و آن اجرایی کردن طرح بازی با نور و تحلیل شخصیت مهمان با توجه به رنگ‌هاست که همراه با گفتگو با او انجام خواهد شد. طرحی که پیش از این تجربه نشده و علاوه بر ایجاد سرگرمی، بُعد تازه‌ای از شخصیت میهمان را نیز برای مخاطب روشن خواهد کرد.

وی در ادامه گفت: در «شب گرد» میزبان چهره‌های مختلف از شاخه‌هایی نظیر فرهنگ و هنر، ورزش، سیاست و اجتماع و... خواهیم بود و در شب اول محمد سلوکی مجری و تهیه کننده این برنامه میزبان برادرش، مهدی سلوکی است و گفتگوی متفاوتی با این بازیگر انجام خواهد داد.

گفتنی است «شب گرد» تا پایان ماه مبارک رمضان هرشب پس از گفتگوی ویژه خبری از شبکه دو سیما روی آنتن خواهد رفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

چالش ناقلان بی علامت

چالش ناقلان بی علامت

ناقلان بدون علامت افرادی هستند که در ترشحات دستگاه تنفسی فوقانی و تحتانی آنها ویروس وجود دارد اما علائم بالینی ندارند. این افراد در هر مکانی ممکن است حضور داشته‌باشند، بنابراین در مکان‌های شلوغ مخصوصا اتوبوس و مترو باید فرض کنیم هر فردی ممکن است ناقل ویروس باشد.

خوب بمانید

خوب بمانید

دیروز، رهبر معظم‌ انقلاب در جلسه مجازی با رئیس و نمایندگان مجلس، عبارات قابل توجهی در وصف مجلس یازدهم به کار بردند که حتما برای تک تک منتخبان ملت باعث افتخار و منشأ قوت قلب است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر