jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۱۲۶۴۷۹۵ ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۱:۱۵

ویدیوی کالبدشکافی آیفون SE جدید نشان می‌دهد این گوشی شباهت بسیار زیادی به آیفون ۸ داشته و برخی قطعات آن عیناً از آیفون ۸ قرض گرفته شده اند.

یک تعمیرکار گوشی چینی با نام کاربری «Ao Technology» در شبکه Weibo آیفون SE جدید (یا آیفون SE 2020) را کالبدشکافی کرده و برای اولین بار قطعات درونی این گوشی را نشان می‌دهد. او در این کلیپ آیفون SE جدید را در کنار آیفون ۸ قرار می‌دهد و به شباهت‌های فراوان آن‌ها اشاره می‌کند:

تعداد بازدید : 12

باز کردن آیفون SE مثل آیفون ۸ به آسانی انجام می‌شود و برای جدا کردن نمایشگر از بدنه به گرمای کمی برای ذوب کردن چسب‌ها نیاز است. او پس جدا کردن نمایشگر از فریم، گوشی را کنار آیفون ۸ قرار می‌دهد و به شباهت‌های آن‌ها اشاره می‌کند. در واقع این دو گوشی در این وضعیت آنقدر شبیه به هم هستند که امکان تشخیص آن‌ها سخت می‌شود.

اندازه باتری و چیدمان قطعات درونی آیفون SE دقیقاً مشابه آیفون ۸ است. پوشش به کار رفته برای قطعات هم یکی است. کارشناس چینی به شباهت بسیار زیاد نمایشگر آیفون SE جدید به آیفون ۸ اشاره می‌کند و پس از وصل کردن آن به آیفون ۸ متوجه می‌شود که بدون مشکل کار می‌کند.

 

کالبدشکافی آیفون SE جدید: تعویض مادربرد با آیفون ۸ امکان پذیر است؟ [ویدیو]
 

 

چیدمان قطعات مادربرد آیفون SE جدید هم کاملاً شبیه آیفون ۸ است. او مادربرد این گوشی را هم با مادربرد آیفون ۸ تعویض کند تا ببینید گوشی روشن می‌شود یا نه. او پس از تعویض مادربرد متوجه می‌شود که کانکتور باتری در آیفون SE جدید با آیفون ۸ فرق داشته و شبیه کانکتور باتری آیفون ۱۱ است.

او باتری آیفون ۸ را به کانکتور وصل می‌کند و آیفون SE جدید با مادربرد آیفون ۸ روشن می‌شود. نمایشگر، اسپیکر و موتور Haptic به درستی کار می‌کنند. البته باز کردن اپلیکیشن دوربین نشان داد که دوربین اصلی از کار افتاده ولی دوربین سلفی بدون هیچ مشکلی عمل می‌کند.

بسیاری از قطعات آیفون SE جدید مستقیماً از آیفون ۸ قرض گرفته شده‌اند. اپل از قطعاتی که سال‌ها قبل تولید کرده در آیفون SE جدید استفاده کرده و با این کار صرفه جویی زیادی در هزینه‌ها کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر