jamejamsima
سیما نماهای ماندگار کد خبر: ۱۲۶۴۷۰۷ ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۲۲:۴۱

مدیر وقت گروه اجتماعی شبکه سه ضمن تکذیب محتوای ویدیوی منتشر شده در برخی صفحات مجازی مبنی بر عدم پرداخت کامل وجوهات مردمی به بیماران اس‌ام‌ای در برنامه حالا خورشید، آن را ناشی از فضاسازی‌های مغرضانه و مصداق تهمت و افترا دانست.

به گزارش جام جم آنلاین، ناصر کریمان افزود: «تمامی مراحل کمک‌های مالی این برنامه با دقت و نظارت مدیریتی انجام و حتی یک ریال بدون شفافیت و نظارت پرداخت نشده است.»

وی تاکید کرد: «شفافیت این کمپین و دیگر کمپین‌های حالا خورشید به اندازه‌ای بود که مرتبا رقم افزایش حساب بانکی روی مونیتور نشان داده شده و چک‌های تضمینی صادره هم مقابل دوربین زنده به خانواده ها داده شده است.»

ناصر کریمان افزود: «خانمی که خودشان را نماینده کودکان اس‌ام‌ای معرفی می‌کنند چرا در دو سالی که از این ماجرا می‌گذرد با همین عنوان ادعا شده از سازمان صداوسیما کسب توضیح نکرده‌اند؟ یا لااقل از شبکه یا گروه برنامه‌ساز کلامی نپرسیده‌اند؟ این عجیب نیست که بدون هیچ مستند و تحقیقی و صرفا با استناد به شنیده‌ها چوب حراج به آبروی دیگران بزنیم؟»

رقم اعلام شده توسط مجری در برنامه تولیدی خندوانه مربوط به تجمیع مبالغ کمپین‌های حالا خورشید برای مقاطع مختلف بوده که نحوه هزینه‌کرد آن مستمرا در قالب پخش زنده و نمایش اسناد دقیق به استحضار مخاطبان ارجمند رسیده است.

مدیر وقت گروه اجتماعی شبکه سه در پایان با تکذیب مجدد تمام این ادعاها گفت: «با تقدیم اسناد معتبر علیه فرد تهیه‌کننده این ویدیو به اتهام نشر اکاذیب و افترا به مرجع قضایی شکایت شده است.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

دقیقاً 10سال پیش، رهبر معظم انقلاب با اشراف کامل از شرایط محیطی و محاطی کشور و آگاهی از آینده جامعه، مهم‌ترین مسأله روز اقتصادی را شیوه مصرف آحاد مردم ومسؤولان و راه برون‌رفت از مشکلات پیش‌رو را صرفه‌جویی عمومی و اصلاح الگوی مصرف دانستند و بر این اساس، شعار سال 88 را «حرکت به سمت اصلاح الگوی مصرف» نام نهادند و فرمودند: «من آنچه را که می‌خواهم در این برهه عرض کنم این است که ملت عزیز جداً از اسراف و زیاده‌روی پرهیز کنند. چون وضع جامعه ما از لحاظ مصرف، وضع خوبی ندارد...عادت‌های ما، سنت‌های ما، روش‌های غلطی که از این و آن یاد گرفته‌ایم، ما را سوق داده است به زیاده‌‌روی در مصرف به نحو اسراف. یک نسبتی باید در جامعه میان تولید و مصرف وجود داشته باشد. امروز در کشور ما اینجوری نیست.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر