jamejamsima
سیما نماهای ماندگار کد خبر: ۱۲۶۴۷۰۷   ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۲۲:۴۱

مدیر وقت گروه اجتماعی شبکه سه ضمن تکذیب محتوای ویدیوی منتشر شده در برخی صفحات مجازی مبنی بر عدم پرداخت کامل وجوهات مردمی به بیماران اس‌ام‌ای در برنامه حالا خورشید، آن را ناشی از فضاسازی‌های مغرضانه و مصداق تهمت و افترا دانست.

به گزارش جام جم آنلاین، ناصر کریمان افزود: «تمامی مراحل کمک‌های مالی این برنامه با دقت و نظارت مدیریتی انجام و حتی یک ریال بدون شفافیت و نظارت پرداخت نشده است.»

وی تاکید کرد: «شفافیت این کمپین و دیگر کمپین‌های حالا خورشید به اندازه‌ای بود که مرتبا رقم افزایش حساب بانکی روی مونیتور نشان داده شده و چک‌های تضمینی صادره هم مقابل دوربین زنده به خانواده ها داده شده است.»

ناصر کریمان افزود: «خانمی که خودشان را نماینده کودکان اس‌ام‌ای معرفی می‌کنند چرا در دو سالی که از این ماجرا می‌گذرد با همین عنوان ادعا شده از سازمان صداوسیما کسب توضیح نکرده‌اند؟ یا لااقل از شبکه یا گروه برنامه‌ساز کلامی نپرسیده‌اند؟ این عجیب نیست که بدون هیچ مستند و تحقیقی و صرفا با استناد به شنیده‌ها چوب حراج به آبروی دیگران بزنیم؟»

رقم اعلام شده توسط مجری در برنامه تولیدی خندوانه مربوط به تجمیع مبالغ کمپین‌های حالا خورشید برای مقاطع مختلف بوده که نحوه هزینه‌کرد آن مستمرا در قالب پخش زنده و نمایش اسناد دقیق به استحضار مخاطبان ارجمند رسیده است.

مدیر وقت گروه اجتماعی شبکه سه در پایان با تکذیب مجدد تمام این ادعاها گفت: «با تقدیم اسناد معتبر علیه فرد تهیه‌کننده این ویدیو به اتهام نشر اکاذیب و افترا به مرجع قضایی شکایت شده است.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر