jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۴۳۸۱   ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۰:۵۳

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در صورت پرداخت درصدی از قرارداد خود با باشگاه های خارجی به سرخ ها می تواند فسخ یکطرفه کند.

به گزارش جام جم آنلاین ، مهر نوشت: مهدی ترابی که در فصل جاری رقابت های لیگ برتر عملکرد خوبی در ترکیب پرسپولیس داشته است از دو باشگاه اروپایی پیشنهاد دریافت کرده تا بتواند در تابستان سال جاری از جمع شاگردان یحیی گل محمدی جدا شده و لژیونر شود.

هافبک پرسپولیس طبق قراردادی که بهمن ماه سال ۹۷ قراردادی به مدت دو فصل و نیم با این باشگاه امضا کرد در صورت داشتن پیشنهاد اروپایی در طول این مدت، موظف به پرداخت ۳۰ درصد از مبلغ پیشنهاد اروپایی ها برای دریافت رضایتنامه خودش است تا بتواند پرسپولیس را ترک کند در غیر اینصورت هافبک پرسپولیس باید فصل اینده نیز برای پرسپولیس بازی کرده و سپس به عنوان بازیکن آزاد به فکر تیم جدید خود باشد.

پیشنهادات اروپایی ترابی در حالی به دست این بازیکن رسیده است که رقابت های فوتبالی در بیشتر کشورهای دنیا به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شده است.

همچنین ترابی تا پایان زمان قرارداد خود با پرسپولیس حق ترانسفر به هیچ باشگاه ایرانی دیگر را ندارد و باید در پرسپولیس به فوتبالش ادامه دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

 باور من بر این است هر زمانی که ورزش در جامعه‌ای از اهمیت خودش برخوردار بوده و آحاد مردم از فضای ورزش احساس آرامش کرده‌اند و انرژی گرفته‌اند نشان می‌دهد در بخش‌های دیگر هم همین فضا حاکم است.

خدانگهدارت برای همیشه

خدانگهدارت برای همیشه

جمعه‌ای كه گذشت برای جامعه فوتبال و همه كسانی كه عاشق فوتبال و سینما بودند، یك جمعه تلخ بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر