jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۴۳۸۱ ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۰:۵۳

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در صورت پرداخت درصدی از قرارداد خود با باشگاه های خارجی به سرخ ها می تواند فسخ یکطرفه کند.

به گزارش جام جم آنلاین ، مهر نوشت: مهدی ترابی که در فصل جاری رقابت های لیگ برتر عملکرد خوبی در ترکیب پرسپولیس داشته است از دو باشگاه اروپایی پیشنهاد دریافت کرده تا بتواند در تابستان سال جاری از جمع شاگردان یحیی گل محمدی جدا شده و لژیونر شود.

هافبک پرسپولیس طبق قراردادی که بهمن ماه سال ۹۷ قراردادی به مدت دو فصل و نیم با این باشگاه امضا کرد در صورت داشتن پیشنهاد اروپایی در طول این مدت، موظف به پرداخت ۳۰ درصد از مبلغ پیشنهاد اروپایی ها برای دریافت رضایتنامه خودش است تا بتواند پرسپولیس را ترک کند در غیر اینصورت هافبک پرسپولیس باید فصل اینده نیز برای پرسپولیس بازی کرده و سپس به عنوان بازیکن آزاد به فکر تیم جدید خود باشد.

پیشنهادات اروپایی ترابی در حالی به دست این بازیکن رسیده است که رقابت های فوتبالی در بیشتر کشورهای دنیا به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شده است.

همچنین ترابی تا پایان زمان قرارداد خود با پرسپولیس حق ترانسفر به هیچ باشگاه ایرانی دیگر را ندارد و باید در پرسپولیس به فوتبالش ادامه دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر