jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۵۴۷ ۲۲ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۷:۴۵

رئیس بیمارستان بزرگ دزفول گفت: بیمار ۸۹ ساله دزفولی پس از بستری شدن در این مرکز درمانی تحت مراقبت متخصصان ویروس کرونا را شکست داد و با سلامتی کامل ترخیص شد.

به گزارش جام جم آنلاین، علی بختیاری در گفتگو با تسنیم اظهار داشت: بیمار مسن ۸۹ ساله‌ای که به ویروس کرونا مبتلا شده بود پس از بهبودی از بیمارستان بزرگ دزفول ترخیص شد.

وی افزود: خانم سهرابی ۸۹ ساله و از ساکنین شهر سالند دزفول است که در دوازدهم فروردین ماه با علائم شدیدی نظیر سرفه، تب و تهوع به بیمارستان مراجعه کرده و پس از بررسی های به عمل آمده با تشخیص قطعی کرونا در بخش حاد تنفسی بستری شد.

بختیاری در ادامه گفت: خوشبختانه به یاری خداوند و همت پرسنل درمانی بیمارستان بزرگ‌ دزفول، با حال عمومی خوب، درحالی که برای پرستاران دست تکان می دهند از اعضای تیم پزشکی و پرستاران بیمارستان بزرگ دزفول تشکر کرده و از بیمارستان مرخص شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

دقیقاً 10سال پیش، رهبر معظم انقلاب با اشراف کامل از شرایط محیطی و محاطی کشور و آگاهی از آینده جامعه، مهم‌ترین مسأله روز اقتصادی را شیوه مصرف آحاد مردم ومسؤولان و راه برون‌رفت از مشکلات پیش‌رو را صرفه‌جویی عمومی و اصلاح الگوی مصرف دانستند و بر این اساس، شعار سال 88 را «حرکت به سمت اصلاح الگوی مصرف» نام نهادند و فرمودند: «من آنچه را که می‌خواهم در این برهه عرض کنم این است که ملت عزیز جداً از اسراف و زیاده‌روی پرهیز کنند. چون وضع جامعه ما از لحاظ مصرف، وضع خوبی ندارد...عادت‌های ما، سنت‌های ما، روش‌های غلطی که از این و آن یاد گرفته‌ایم، ما را سوق داده است به زیاده‌‌روی در مصرف به نحو اسراف. یک نسبتی باید در جامعه میان تولید و مصرف وجود داشته باشد. امروز در کشور ما اینجوری نیست.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر