757 هزار خانوار جدید کمک معیشتی دریافت کردند

سخنگوی طرح کمک معیشت حمایتی گفت: در دور سوم واریز مبالغ کمک معیشت حمایتی، 757 هزار و 323 خانوار جدید این مبالغ را دریافت کردند.
کد خبر: ۱۲۴۶۱۹۴
757 هزار خانوار جدید کمک معیشتی دریافت کردند

به گزارش جام جم آنلاین، حسین میرزایی در گفتگو با فارس در پاسخ به این پرسش که در دور سوم واریز کمک هزینه معیشتی در بهمن ماه چند خانوار جدید اضافه شدند، گفت: در مرحله سوم واریز کمک هزینه معیشتی که 10 بهمن ماه واریز شد، تعداد 757 هزار و 323 خانوار جدید به تعداد افراد 2 میلیون و 247 هزار و 947 نفر جدید بودند که معوقات سه مرحله کمک هزینه معیشتی را دریافت کردند.

وی در پاسخ به این پرسش که در حال حاضر چه تعداد از افراد ایرانی کمک معیشتی دریافت می‌کنند، گفت: بیش از 60 میلیون نفر در قالب بیش از 18 میلیون و 800 هزار خانوار که در حال حاضر کمک هزینه معیشتی خانوار را دریافت می‌کنند.

سخنگوی طرح کمک معیشتی حمایتی همچنین در مورد اینکه آیا سامانه حمایت هنوز برای ثبت درخواست دریافت کمک هزینه باز است، گفت: سامانه حمایت به نشانی https://hemayat.mcls.gov.ir/ همچنان باز است و افراد می‌توانند ثبت درخواست بدهند که درخواست آنها مورد رسیدگی قرار می‌گیرد که اگر مشمول شوند، برای موعد اسفند ماه کمک معیشتی به حساب آنان واریز می‌شود.

میرزایی گفت: افرادی که پیش از این در سامانه حمایت اقدام به ثبت درخواست برای بازبینی وضعیت معیشتی خود کرده بودند، می‌توانند با مراجعه به سامانه حمایت ضمن مشاهده نتایج رسیدگی به اعتراض خود چنانچه درخواست بازبینی مجدد داشته باشند، می‌توانند درخواست خود را ثبت کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها