jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۳۷۰ ۲۵ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

حمید شاه‌آبادی معاون رئیس سازمان در امور صدا، در حکمی علیرضا حبیبی را به سرپرستی شبکه رادیویی فرهنگ منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی رادیو فرهنگ، حمید شاه‌آبادی معاون صدای سازمان صداو سیما، در حکم انتصاب علیرضا حبیبی،سرپرست شبکه رادیویی فرهنگ بر وظایفی، چون کمک به گسترش و تعمیق گفتمان فرهنگی و امید بخشی در جامعه، اهتمام به تعامل مستمر با نهاد‌های فرهنگی تاثیرگذار به منظور بهره بیشتر از ظرفیت‌های رادیو و و برنامه‌ریزی برای مواجهه صحیح رادیو با مسائل فرهنگی کشور و توجه به ظرفیت‌های فضای مجازی در جهت تنوع‌بخشی به برنامه‌ها و جذب مخاطب تاکید کرده و گفتنی است علیرضا حبیبی پیش از این مدیر رادیو فصلی امداد؛ رادیو انقلاب و مدیر اطلاعات و برنامه‌ریزی رادیو تهران بوده است. حمید شاه‌آبادی در این حکم از تلاش‌های ارزشمند محمدصادق رحمانیان در طول مدیریت این شبکه رادیویی صمیمانه قدردانی کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر