jamejamsara
سرا سلامت کد خبر: ۱۲۴۱۱۴۷ ۱۸ آذر ۱۳۹۸  |  ۱۳:۳۴

باید دانست که تعریق یکی از مسیرهای دفعی بدن است و ممانعت از خروج عرق خالی از عارضه نیست.

رفع بوی عرق  با ترکیبات سنتی

از توصیه‌های کلی برای کاهش عرق استحمام مکرر، پوشیدن لباس‌های نخی سبک، پرهیز از استفاده ترکیبات بدبو و به کار بردن ترکیبات معطر در غذا به ویژه انواع دارچین، میخک، گلاب، جوزبوا و... است که می‌تواند به اصلاح بوی بدن کمک کند، اما موثرترین راهکار، شستن مداوم زیر بغل است.

اگر هم قصد استفاده از ترکیبات موضعی را دارید می‌توانید از ترکیبات کم‌عارضه مثل ترکیب روغن گل و پودر برگ استفاده کنید. البته یادتان باشد همه انواع دئودورانت (چه سنتی و چه شیمیایی) از دسته داروها به شمار می‌آیند و هیچ دارویی خالی از عارضه نیست.

روزنامه جام جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر