jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۱۰۸۲   ۱۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

صالحی‌امیری در بحث اعزام‌ها شخصا عمل نمی‌کند

حمله تیروکمانی‌ها به کمیته ملی المپیک!

پس از کسب سهمیه المپیک توسط میلاد وزیری در ماده «ریکرو» تیروکمان، رضاصالحی امیری مدعی این شد پول اعزام این ورزشکار را کمیته ملی المپیک پرداخت کرده است؛ اظهار نظری که واکنش شعبانی بهار، رئیس فدراسیون تیر و کمان را به همراه داشت.او می‌گوید:خیر،چنین حمایتی وجود نداشته است.


شعبانی بهار این را گفت و ادامه داد: صالحی‌امیری درباره اعزام افراد و کمک به تیم‌ها، موردی برخورد نمی‌کند. درباره وزیری نیز همین‌طور است. اگر شبهاتی وجود دارد، باید این شبهات را از من بپرسید. یکی از سیاست‌های صالحی‌امیری این است که درباره برخی‌ چهره‌های بنام و مطرح، موردی حمایت می‌کند؛ آن هم از طریق فدراسیون. صالحی‌امیری اصلا در بحث اعزام وزیری، شخصا عمل نکرده است. کمیته ملی المپیک همه فدراسیون‌ها را حمایت می‌کند که فدراسیون تیر و کمان نیز یکی از آنهاست. من نیز از حمایت‌های صالحی‌امیری تشکر می‌کنم.رئیس فدراسیون تیر و کمان درباره بدهی این فدراسیون گفت: سال گذشته دو میلیارد
و ۵۰۰ میلیون تومان بدهی داشتیم که یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون آن پرداخت شد و بقیه آن باقی‌ مانده است. نگاه من به تمام ورزشکاران این رشته، المپیکی بوده است و به وزیری نیز قبل از اعزام گفته بودم تمام تلاش خود را برای حمایت از او خواهیم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر