jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۲۴۰۵۴۱   ۱۲ آذر ۱۳۹۸  |  ۱۸:۲۵

با حضور معاون صدای رسانه ملی

آئین تکریم و معارفه مدیرکل فنی برگزار شد

آئین تکریم و معارفه مدیر کل فنی معاونت صدا ، با حضور دکتر حمید شاه آبادی، معاون صدای رسانه ملی و جمعی از مدیران شبکه های مختلف رادیویی و ستادی برگزار شد.

آئین  تکریم و معارفه مدیرکل فنی برگزار شد

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی معاونت صدا، در این مراسم که یازدهم آذر سال 98 برگزار شد، دکتر شاه آبادی ضمن تشکر از همکاران خود در حوزه ی مهندسی صدا، گفت: اگر همکاری های معاونت توسعه و فناوری نبود، رادیو در حال حاضر، شرایط امروز خود را نداشت.

معاون صدا، بیان کرد: در چند ماه گذشته که برای اداره کل فنی معاونت صدا، سرپستی انتخاب شده بود با سختی کار همکاران خود در این مجموعه از نزدیک آشنا شدم و لیستی از کارهایی که به سرعت می توان انجام داد تا با تلاش به سمت چشم اندازهای از پیش تعیین شده حرکت کنیم را نیز آماده کردیم.

دکتر حمید شاه آبادی با بیان اینکه با وجود رسانه های نوین فرایند تولید برنامه در رادیو خیلی سخت تر از گذشته شده است، ادامه داد: برای حفظ آنتن و اعتماد مخاطب نه تنها کیفیت برنامه های تولیدی باید مد نظر قرار گیرد بلکه می بایست برنامه ها در شرایط بهتری به گوش مخاطب انتقال یابد و دوستان ما در فنی می بایست به سختی تولید برنامه ها در شرایط کنونی توجه ویژه ای داشته باشند.

وی افزود: با وجود 16 شبکه سراسری ملی که به صورت 24 ساعته برنامه دارند ، معتقدم محتوای شبکه هایی که در حال حاضر فعالیت می کنند باید به بهترین نحو به گوش مخاطب برسد به طوری که هر ایرانی در هر زمان که شنونده ی رادیوی مورد علاقه خویش بود از شنیدن برنامه ها لذت ببرد.
وی اظهار کرد : امیدوارم فصل جدیدی از فعالیت ها در حوزه فنی معاونت صدا صورت گیرد به گونه ای که مخاطبان رادیو نیز متوجه این تحول بشنوند.

در ابتدای این مراسم مهندس غیاثوند(مدیر کل اسبق فنی معاونت صدا) طی سخنانی گفت: جا دارد از اعتماد آقای شاه آبادی و خانم آبروانی در طول این سه سال تشکر کنم.

وی اجرایی شدن بحث رادیو نما و توسعه آن را به صورت زیر نویس مطالب در جهت تعامل سازی با مخاطب ، ارتباط فیبر نوری ساختمان شهدا با سایر نقاط سازمان به گونه ای که تصاویر نیز می تواند ارسال و دریافت شود، ارتقاء سیستم های تصویری در استودیو شماره یک، تهیه و تحویل ضبط خبرنگاری به تعداد گزارشگران معاونت صدا را برخی از فعالیت های معاونت حوزه فنی برشمرد.

مهندس سید محمد باقر سید حاجی رضی در مراسم معارفه خود، گفت: مدار ذهنی من در خصوص حوزه فنی این است که خدمات، سرویس ساده و کامل باید به گونه ای به برنامه ساز ارایه شود تا او بدون هیچ دغدغه ای برنامه خود را تولید کند.در این مدت که متصدی این پست خواهم بود، تمام تلاش خود را خواهم کرد که مدیر شبکه ها و برنامه سازان آنتن، آرامش داشته باشد و اگر مانعی وجود داشته باشد آن را رفع کنم.دست یاری خود را به سمت معاونت توسعه و فناوری دراز کرده و توقع دارم بیش تر از پیش مرا یاری کنند به این امیدکه بتوانم جواب شایسته ای به اعتماد جناب آقای شاه آبادی داشته باشم.

وی ادامه داد: ما باید بتوانیم صدا و رادیو را بیش از پیش فراگیر کرده و با کیفیت خوب به دست مردم برسانیم و امیدوارم با یاری خداوند بتوانم در این راه موفق شوم.

مهندس شریفی، قائم مقام معاونت توسعه و فناوری رسانه ضمن تبریک به آقای رضی، گفت: تغییر لازمه هر تحولی است که ما این تغییر و تحول را به دیده منت می پذیریم.

وی ادامه داد: معتقدم از اهمیت صدا همین بس که تصویر بدون صدا را نمی شود تصور کرد ، اما صدای بی تصویر را می توان تصور کرد.

شریفی افزود: اگر حلقه تولید و پخش با هم سازگاری نداشته باشد ، با اتلاف انرژی مواجه خواهیم شد.

قائم مقام معاونت توسعه و فناوری ادامه داد: در حال حاضر برای توسعه زیر ساخت صدا، معاونت فنی، پوشش جاده ای و جمعیتی را در رأس کارهای خود قرار داده است و کارهای زیر ساختی خوبی در نودال ها و فرستنده ها انجام شده است.

در این مراسم از خدمات و تلاش های مهندس غیاثوند و مهندس زارعی تقدیر شد و مهندس سید محمد باقر سید حاجی رضی به طور رسمی کار خود را در سمت مدیر کل فنی معاونت صدا، آغاز کرد.

مهندس شریفی قائم مقام معاونت توسعه و فناوری رسانه ، مهندس سیاه تیری رئیس دفتر و مشاور اجرایی، مهندس دامغانیان مدیر کل فرستنده های تلویزیونی و اف ام، مهندس پور صابر مدیر کل فنی پخش، مهندس درویش امیری مدیر کل برنامه ریزی و نظارت ، مهندس سیفی مدیر کل امور مالی و اداری فنی سازمان ، خانم صهبا مدیر بودجه سازمان ،حامد فاتحی مدیر روابط عمومی معاونت صدا ، ابراهیم کبابیانی مشاور اجرایی و مدیر دفتر معاون صدا، شهرام ملازاده مدیرد رادیو پیام و آوا ، ایزدی مدیر رادیو قرآن ، اسماعیلی مدیر رادیو اقتصاد ، افتخاری مدیر رادیو نمایش ، اعتماد سعید مدیر رادیو سلامت ، مسعودی مشاور معاونت صدا از میهمانان این مراسم بودند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر