jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۷۷۳۹ ۲۷ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

نویسنده فصل ششم سریال تلویزیونی «پایتخت» درباره ویژگی‌های قصه این فصل، ماجرای سفر به خارج از کشور یکی از شخصیت‌ها و چالش‌های داستانی آن توضیحاتی ارائه کرد.

آرش عباسی، نویسنده فصل ششم سریال پایتخت در گفت‌وگو با مهر با اشاره به نگارش فیلمنامه این سریال بیان کرد: تاکنون حدود شش قسمت از این سریال به نگارش درآمده است و باید گفت هرچه جلوتر می‌رویم کار سخت‌تر و وسواس ما در نوشتن بیشتر می‌شود. وی درباره شروع فیلمبرداری همزمان با نگارش بیان کرد: قطعا باید قبل از شروع فیلمبرداری، هشت قسمت را تمام کنیم. با این حال من فعلا در حال بازنویسی هستم و از قسمت اول کار بازنویسی قسمت‌ها را انجام می‌دهم. نویسنده پایتخت درباره شخصیت‌های این فصل از سریال توضیح داد: به جرات می‌توان گفت همه شخصیت‌ها دچار تحول شده‌اند و با آنچه در ذهن مخاطب است متفاوت هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر