jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۵۹۹۵   ۱۴ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

گروه سازنده سریال تلویزیونی نفوذ اعلام کردند فصل اول در سه مرحله فیلمبرداری می‌شود که در حال حاضر مشغول ضبط مرحله سوم فصل اول هستند.

چه کسی اعلام کرد؟ محسن علی‌اکبری، تهیه‌کننده سریال کجا کار می‌کنند؟ شهرک سینمایی تلویزیونی ایران گروه چه سکانسی را کار می‌کنند؟ لوکیشن سفارت ساخته شده و گروه بعد از اتمام سکانس‌های سفارت، راهی شمال کشور می‌شوند که دکورهای مربوط به سایت کبکان در آنجا ساخته شده است.
دیگه چه خبر؟ ضبط 33 قسمت از فصل اول این سریال 42 قسمتی انجام شده است و پیش‌بینی می‌شود 9 قسمت پایانی ظرف چند ماه آینده به اتمام برسد. تهیه‌کننده این سریال افزود: سریال «نفوذ» به بازسازی بخشی از حوادث تاریخی کشور و تسخیر لانه جاسوسی با عنوان انقلاب دوم که کمتر به آن توجه شده، می‌پردازد. مجموعه نفوذ به تهیه‌کنندگی محسن علی‌اکبری و کارگردانی و نویسندگی جواد شمقدری در فصل اول تاریخ انقلاب از بهمن ۵۷ تا آبان ۵۸ را در 42 قسمت نشان می‌دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرط اول رفع تحریم‌ها

شرط اول رفع تحریم‌ها

درباره برجام و چگونگی مواجهه با آن راهکارهای مختلفی در نظر گرفته شده اما نکته اصلی این است که مجلس شورای اسلامی قانونی را تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها به تصویب رساند و از سوی شورای نگهبان هم مورد تایید قرار گرفته است و نوع مواجهه ما با برجام باید دقیقا منطبق با مفاد قانون تصویب شده از سوی مجلس باشد.

کف مطالبات ایران

کف مطالبات ایران

آمریکا برای بازگشت به برجام باید تمام تحریم‌ها علیه ایران را لغو کند چرا که بدون لغو تحریم‌ها بازگشت معنایی ندارد، همان‌طور که رهبری تاکید داشتند ابتدا همه تحریم‌ها لغو شده و پس از آن باید خواستار بازگشت به برجام باشند.

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

تجربه گذشته نشان داده هرگاه جمهوری‌ اسلامی ایران در مقابل آمریکا دچار ضعف و تردید شده آنها به بدترین شکل علیه ایران رفتار کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر