jamejamclick
کلیک عمومی کد خبر: ۱۲۳۳۵۲۳ ۲۸ مهر ۱۳۹۸  |  ۱۲:۳۲

طی حکمی از سوی محمدشریف خانی معاونت فضای مجازی رسانه ملی؛ محمدمهدی خاموشیان به سمت مسوول «قرارگاه رسانه ای معاونت فضای مجازی» منصوب شد.

انتصاب جدید در معاونت فضای مجازی رسانه ملی

به گزارش جام جم آنلاین از معاونت فضای مجازی رسانه ملی، در این حکم آمده است: توجه به اصول مهم پوشش رسانه ای، تحول آفرینی هدفمند درحوزه اطلاع رسانی، ایجاد بسترهای نوآوری و مخاطب پذیری در عملکرد وظایف سازمانی و بنا قراردادن نگاه جامع محور و اثربخش به مسائل روز حوزه معاونت و انعکاس پژوهانه و عالمانه آن به جامعه مخاطب درون و برون سازمانی از الزامات و اهم فعالیت های این مدیریت است.

گفتنی است؛ محمدمهدی خاموشیان در حال حاضر بعنوان مشاور و رئیس دفتر معاونت فعالیت دارد که با حفظ سمت به سمت مسوول «قرارگاه رسانه ای معاونت فضای مجازی» منصوب شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر