jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۲۵۳۸ ۱۸ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

اگر از بینندگان مجموعه ستایش باشید، می‌دانید بازیگر نقش نازگل در فصل سوم تغییر کرده است و در مورد آمدن لاله مرزبان به جای او گمانه‌‌زنی‌هایی مطرح می‌شد. حالا به‌تازگی بازیگر فصل پیشین سریال در اینستاگرامش چرایی این جایگزینی را توضیح داده است.

که؟ حدیث میرامینی.
شرح چرایی؟ او نوشته است: «سلام دوستان. با پخش فصل سوم سریال ستایش راجع به نبود من خیلی سوال پرسیده شده، خودم رو موظف دونستم توضیح بدم که؛ علت نپذیرفتن همکاری مجدد و نبود من کنار دوستان فقط و فقط به انتخاب شخصی بنده راجع به نقش و نداشتن زمان مناسب برای همکاری مربوط می‌شود و مبنی بر هیچ‌گونه مشکلی با کارگردان عزیز و محترم این مجموعه نبوده (لازم به ذکر است که من تجربه بازی در سریال موفق در جست‌وجوی آرامش رو اخیرا با جناب سلطانی داشتم) ممنونم از لطفی که همگی نسبت بهم دارید و عذرخواهی از دوستانی که ابراز ناراحتی کردن نسبت به این ماجرا و نبود من. آرزوی موفقیت برای این تیم و بازیگر جدید نقش نازگل دارم. به امید اتفاقات خوب.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر