jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۲۳۱۸۳۱ ۱۵ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۹:۰۳

همزمان با هفته نیروی انتظامی برنامه بحث روز چهار شنبه مورخ هفدهم مهر ماه گروه سیاسی رادیو ایران میزبان سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد نوریان؛ معاون اجتماعی و سخنگوی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

سخنگوی ناجا به سوالات مردم پاسخ می دهد

به گزارش جام جم آنلاین از رادیو ایران، بررسی آخرین اقدامات و عملکرد نیروی انتظامی، جامعه محوری با توجه به نیازهای روز؛ فناوری های نوین و آسان تر کردن دسترسی مردم به خدمات انتظامی به همراه موضوع داغ گذرنامه و امور مرزی مراسم بزرگترین گردهمایی جهان یعنی پیاده‌روی باشکوه اربعین حسینی از محورهای اصلی گفتگو با سخنگوی ناجا در این برنامه است.

پاسخ به سوالات و نظرات مردم از دیگر محورهای برنامه این هفته بحث روز خواهد بود.

مخاطبان همزمان با پخش برنامه می‌توانند پرسش های خود را از طریق شماره پیامک ۹۰۰ ۳۰۰۰۰ با معاون اجتماعی ناجا مطرح کرده تا به طور زنده و مستقیم پاسخ ایشان را بشنوند.

درپایان سوالات و درخواست های پیامکی شنوندگان جهت پیگیری در اختیار مسئولان نیروی انتظامی قرار ‌گیرد.

برنامه بحث روز کاری از گروه سیاسی رادیو ایران هر چهارشنبه در نیمه دوم سال به طور زنده و مستقیم از ساعت ۱۲:۴۰ تا ۱۳ و ۲۰ دقیقه تقدیم مخاطبان رادیو ایران می گردد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ناقلان بی علامت

چالش ناقلان بی علامت

ناقلان بدون علامت افرادی هستند که در ترشحات دستگاه تنفسی فوقانی و تحتانی آنها ویروس وجود دارد اما علائم بالینی ندارند. این افراد در هر مکانی ممکن است حضور داشته‌باشند، بنابراین در مکان‌های شلوغ مخصوصا اتوبوس و مترو باید فرض کنیم هر فردی ممکن است ناقل ویروس باشد.

خوب بمانید

خوب بمانید

دیروز، رهبر معظم‌ انقلاب در جلسه مجازی با رئیس و نمایندگان مجلس، عبارات قابل توجهی در وصف مجلس یازدهم به کار بردند که حتما برای تک تک منتخبان ملت باعث افتخار و منشأ قوت قلب است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر