jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۲۳۱۸۳۱ ۱۵ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۹:۰۳

همزمان با هفته نیروی انتظامی برنامه بحث روز چهار شنبه مورخ هفدهم مهر ماه گروه سیاسی رادیو ایران میزبان سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد نوریان؛ معاون اجتماعی و سخنگوی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

سخنگوی ناجا به سوالات مردم پاسخ می دهد

به گزارش جام جم آنلاین از رادیو ایران، بررسی آخرین اقدامات و عملکرد نیروی انتظامی، جامعه محوری با توجه به نیازهای روز؛ فناوری های نوین و آسان تر کردن دسترسی مردم به خدمات انتظامی به همراه موضوع داغ گذرنامه و امور مرزی مراسم بزرگترین گردهمایی جهان یعنی پیاده‌روی باشکوه اربعین حسینی از محورهای اصلی گفتگو با سخنگوی ناجا در این برنامه است.

پاسخ به سوالات و نظرات مردم از دیگر محورهای برنامه این هفته بحث روز خواهد بود.

مخاطبان همزمان با پخش برنامه می‌توانند پرسش های خود را از طریق شماره پیامک ۹۰۰ ۳۰۰۰۰ با معاون اجتماعی ناجا مطرح کرده تا به طور زنده و مستقیم پاسخ ایشان را بشنوند.

درپایان سوالات و درخواست های پیامکی شنوندگان جهت پیگیری در اختیار مسئولان نیروی انتظامی قرار ‌گیرد.

برنامه بحث روز کاری از گروه سیاسی رادیو ایران هر چهارشنبه در نیمه دوم سال به طور زنده و مستقیم از ساعت ۱۲:۴۰ تا ۱۳ و ۲۰ دقیقه تقدیم مخاطبان رادیو ایران می گردد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر