jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۲۳۱۴۸۴   ۱۳ مهر ۱۳۹۸  |  ۱۳:۰۰

سخنگوی سازمان هواپیمایی:

مشکلی در پروازهای اربعین نیست

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: مشکلی در پروازهای اربعین به مقصد فرودگاه‌های عراق نداریم.

مشکلی در پروازهای اربعین نیست

به گزارش جام جم آنلاین، رضا جعفرزاده در گفتگو با ایسنا گفت: این دفتر خدمات هوایی تخلفاتی مانند فروش بلیت پرواز اربعین خارج از نرخ توافق شده از سوی شرکت های هواپیمایی و فروش بلیت جعلی مرتکب شده بود که مجوز آن را لغو کردیم. همچنین به دیگر دفاتر خدمات هوایی این هشدار را می‌دهیم که در ایام اربعین نظارت‌ها و رصدهایمان تشدید پیدا کرده و در صورت مشاهده یا گزارش تخلف از سوی مردم به شدت با متخلفان برخورد کرده و هر شرکتی که در این ایام تخلف یا گرانفروشی مرتکب شود، سرنوشت مشابهی خواهد داشت.

وی همچنین درباره وضعیت پروازهای اربعین با توجه به برخی اعتراضات و ناآرامی‌های اخیر در عراق افزود: هیچ مشکلی برای پروازهای اربعین در فرودگاه‌های عراق مانند نجف وجود ندارد و تا کنون گزارشی مبنی بر تاخیر یا تعویق پروازها در این راستا نداشته‌ایم.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا در پی مذاکرات شرکت‌های هواپیمایی، این تصمیم اتخاذ شد که با پذیرش مسئولیت ایرلاین‌ها، برخی سایت های فروش اینترنتی بلیت هواپیما، بتوانند پروازهای اربعین را نیز بفروشند؟ گفت: تصمیم نهایی بر این شد که تنها ایرلاین ها بتوانند بلیت پروازهای اربعین را به صورت اینترنتی بفروشند و این کار در حال حاضر انجام شده و ادامه دارد اما سایت‌های فروش بلیت اینترنتی این اجازه را ندارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

مسائل اقتصادی و منطقه‌ای در اولویت روابط تهران - مسکو

مسائل اقتصادی و منطقه‌ای در اولویت روابط تهران - مسکو

سفر رئیس‌مجلس ایران به روسیه ابعاد مختلفی دارد؛ یک بعدش به روابط دوجانبه ایران و روسیه مرتبط است به این معنا که دو کشور تمایل دارند روابط خود را در عرصه‌های مختلف به‌ویژه در حوزه‌های اقتصادی و همکاری‌های منطقه‌ای توسعه بخشند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر