jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۲۳۱۴۸۴   ۱۳ مهر ۱۳۹۸  |  ۱۳:۰۰

سخنگوی سازمان هواپیمایی:

مشکلی در پروازهای اربعین نیست

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: مشکلی در پروازهای اربعین به مقصد فرودگاه‌های عراق نداریم.

مشکلی در پروازهای اربعین نیست

به گزارش جام جم آنلاین، رضا جعفرزاده در گفتگو با ایسنا گفت: این دفتر خدمات هوایی تخلفاتی مانند فروش بلیت پرواز اربعین خارج از نرخ توافق شده از سوی شرکت های هواپیمایی و فروش بلیت جعلی مرتکب شده بود که مجوز آن را لغو کردیم. همچنین به دیگر دفاتر خدمات هوایی این هشدار را می‌دهیم که در ایام اربعین نظارت‌ها و رصدهایمان تشدید پیدا کرده و در صورت مشاهده یا گزارش تخلف از سوی مردم به شدت با متخلفان برخورد کرده و هر شرکتی که در این ایام تخلف یا گرانفروشی مرتکب شود، سرنوشت مشابهی خواهد داشت.

وی همچنین درباره وضعیت پروازهای اربعین با توجه به برخی اعتراضات و ناآرامی‌های اخیر در عراق افزود: هیچ مشکلی برای پروازهای اربعین در فرودگاه‌های عراق مانند نجف وجود ندارد و تا کنون گزارشی مبنی بر تاخیر یا تعویق پروازها در این راستا نداشته‌ایم.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا در پی مذاکرات شرکت‌های هواپیمایی، این تصمیم اتخاذ شد که با پذیرش مسئولیت ایرلاین‌ها، برخی سایت های فروش اینترنتی بلیت هواپیما، بتوانند پروازهای اربعین را نیز بفروشند؟ گفت: تصمیم نهایی بر این شد که تنها ایرلاین ها بتوانند بلیت پروازهای اربعین را به صورت اینترنتی بفروشند و این کار در حال حاضر انجام شده و ادامه دارد اما سایت‌های فروش بلیت اینترنتی این اجازه را ندارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید برای خارجی‌ها فرش قرمز پهن کنیم

نباید برای خارجی‌ها فرش قرمز پهن کنیم

اوایل سال ۹۷ بود که آمریکا از برجام خارج شد و همه تحریم‌ها علیه ایران بازگشت. آن‌طور که کارشناسان اقتصادی و سیاسی تحلیل می‌کنند، تحریم‌های آمریکا علیه ایران بی‌سابقه بوده و شرکت‌های سرمایه‌گذاری مختلف شامل شرکت‌های نفتی، خودرویی، لوازم خانگی و غیره از ترس تحریم‌های آمریکا بعد از خروج آنها از برجام، چمدان‌های خود را بسته و کشورمان را ترک کردند.

مشکل 100 ساله بودجه‌ریزی ایران

مشکل 100 ساله بودجه‌ریزی ایران

زمانی که بودجه 1400 تقدیم مجلس شد انتقادات زیادی نسبت به اعداد و ارقام و همچنین منابع و مصارف آن مطرح شد، اما باید توجه داشت علاوه بر مشکلات بودجه سال آینده، نظام بودجه‌ریزی در ایران دارای ایراد و اشکالات ساختاری است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر