jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۱۵۱۵ ۱۴ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

کادر پزشکی پرسپولیس نسبت به خبر رد‌شدن مهاجم مدنظر گابریل کالدرون در تست‌های پزشکی واکنش نشان داد.

در حالی که سه روز از سفر مادیبو مایگا به ایران می‌گذرد او همچنان در حال گذراندن تست‌های پزشکی است و هنوز فرصت نکرده مذاکراتش را برای پیوستن به پرسپولیس با مدیران این باشگاه آغاز کند. گویا در تست‌های اولیه مایگا، سلامت او به طور کامل تأیید نشده است و همین مورد باعث‌شده باشگاه پرسپولیس، کادرپزشکی خود را مأمور کند تا اطلاعات کامل و کتبی به آنها بدهد. یکی از اعضای کادر پزشکی تیم پرسپولیس که نمی‌خواست نامی از او مطرح شود در این‌باره گفت: «اجازه دهید تا زمانی که چیزی قطعی نشده است، صحبتی نداشته باشیم. ما در حال گرفتن یک‌سری تست‌های دیگر از مایگا هستیم و بعد از مشخص شدن پاسخ این تست‌ها، همه چیز مشخص می‌شود. »

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر