jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۱۵۱۵ ۱۴ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

کادر پزشکی پرسپولیس نسبت به خبر رد‌شدن مهاجم مدنظر گابریل کالدرون در تست‌های پزشکی واکنش نشان داد.

در حالی که سه روز از سفر مادیبو مایگا به ایران می‌گذرد او همچنان در حال گذراندن تست‌های پزشکی است و هنوز فرصت نکرده مذاکراتش را برای پیوستن به پرسپولیس با مدیران این باشگاه آغاز کند. گویا در تست‌های اولیه مایگا، سلامت او به طور کامل تأیید نشده است و همین مورد باعث‌شده باشگاه پرسپولیس، کادرپزشکی خود را مأمور کند تا اطلاعات کامل و کتبی به آنها بدهد. یکی از اعضای کادر پزشکی تیم پرسپولیس که نمی‌خواست نامی از او مطرح شود در این‌باره گفت: «اجازه دهید تا زمانی که چیزی قطعی نشده است، صحبتی نداشته باشیم. ما در حال گرفتن یک‌سری تست‌های دیگر از مایگا هستیم و بعد از مشخص شدن پاسخ این تست‌ها، همه چیز مشخص می‌شود. »

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر