jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۸۷۵۹ ۳۱ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

جواد افشار ، کارگردان سریال «گاندو» که مدتی پیش پخش آن از شبکه سوم سیما با استقبال گسترده مخاطبان مواجه شد و از سویی دیگر حاشیه‌هایی در پی داشت، در گفت‌وگو با فارس قول ساخت فصل دوم سریال این تلویزیونی را داده است.

من امیدوارم فضا بازتر شود و شرایط مهیای ساخت این سریال باشد تا بتوانیم «گاندو۲» را نیز بسازیم. به هر حال ساخت گاندو۲ مطالبه مردم و مجلس شورای اسلامی و همه دوستداران این اثر است.
حتی اگر به عنوان سازندگان این اثر یک روز حس کنیم موضوع و سوژه‌ای که قرار است در آینده ساخته شود، حق مطلب را ادا نمی‌کند، باز تأمل و تفکر بیشتری خواهیم کرد و امیدواریم کاری درخور و شایسته به نگارش درآید و من از همین‌جا آمادگی خود را برای ساخت گاندو۲ اعلام می‌کنم.
فکر می‌کنم زمان زیادی لازم داشته باشیم، چرا که خودم در تدارک ساخت یک فیلم سینمایی هستم و امیدوارم فرصت شود تا بتوانیم به‌زودی این سریال را بسازیم.
با شرایط موجود حساسیت‌ها نیز بیشتر می‌شود و می‌دانم بعد از این که عزیزان دولتی اعم از مشاوران، معاونان و رئیس‌جمهور محترم نسخه بدون سانسور این سریال را تماشا کردند، نظرشان تغییر خواهد کرد و خودشان مطالبه‌گر ساخت ادامه گاندو خواهند بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر