jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۴۲۴۸   ۰۶ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

فرانک لمپارد، سرمربی دربی کانتی اجازه یافت با مدیران باشگاه چلسی برای مربیگری این تیم مذاکره کند.

با جدایی مائوریتزیو ساری از سمت سرمربیگری تیم فوتبال چلسی، شایعات زیادی در خصوص جانشین احتمالی وی مطرح شد و از فرانک لمپارد، ژوزه مورینیو و حتی رافائل بنیتس به عنوان گزینه‌های سرمربیگری آبی‌پوشان لندنی یاد می‌شود. در این بین اما از لمپارد، سرمربی کنونی دربی‌کانتی که 13 سال سابقه بازی در چلسی دارد، به عنوان اصلی‌ترین گزینه احراز پست سرمربیگری این تیم انگلیسی یاد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر