jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۱۱۷۳۷   ۲۵ خرداد ۱۳۹۸  |  ۲۲:۳۵

از قرار معلوم علیرضا بیرانوند تا زمانی که عملکرد بی نقصی در بازی‌های ملی ارائه دهد از کتانی‌های صورتی‌رنگش دل نخواهد کند.

راز شکست ناپذیری مرد شماره یک تیم ملی

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، نمی‌توان گفت فوتبالیست‌ها جملگی خرافاتی هستند، اما به هر حال اغلب آن‌ها قبل و حین مسابقات خود رفتار‌های خاصی انجام می‌دهند. ایکر کاسیاس دروازه‌بان بزرگ سابق تیم ملی اسپانیا و رئال مادرید اگر گلی می‌خورد جوراب‌هایش را عوض یا آستین پیراهنش را پاره می‌کرد! والتر زنگا دروازه‌بان اسبق اینترمیلان و تیم ملی ایتالیا زنجیر داخل دروازه اش می‌گذاشت! لوران بلان مدافع پیشین تیم ملی فرانسه عادت داشت قبل از شروع مسابقات تیم کشورش سر طاس فابین بارتز را ببوسد!

در فوتبال کشورمان نیز نمونه‌های مشابهی داریم. از فیروز کریمی که به قول خودش یک کت جادویی داشت یا مدافع سرشناسی که اول پای راست خودش را داخل زمین چمن می‌گذارد. همین طور یک مربی معروف در لیگ برتر کشورمان هرگز با اتوبوس تیم به ورزشگاه محل مسابقه نمی‌رود و ترجیح می‌دهد با تاکسی به استادیوم برود! همین طور سرمربی تیم خوزستانی که همیشه پیراهن مشکی می‌پوشید و یک فصل تا آخر فصل آن پیراهن را از تن درنیاورد. از این دست نمونه‌ها در فوتبال کشورمان زیاد سراغ داریم و آخرین آن علیرضا بیرانوند است.

البته علیرضا بیرانوند مدتی است از یک کتانی استوک‌دار صورتی رنگ استفاده می‌کند. شنیدیم شماره یک تیم ملی و پرسپولیس خیلی این کتانی خود را دوست داشته و باور دارد استوک صورتی‌رنگ برایش خوش‌شانسی به همراه می‌آورد! علیرضا بیرانوند توانسته با پوشیدن این کتانی استوک صورتی‌رنگ قهرمان لیگ برتر و جام‌حذفی ایران شود و به همین خاطر تصمیم گرفت در مسابقات تیم ملی هم از آن استفاده کند. عجبا که شماره یک پرسپولیس با همین کتانی استوک صورتی‌رنگ نمایش فوق العاده‌ای برابر کره‌جنوبی ارائه داد. بیرانوند در بازی اخیر تیم ایران برابر رقیب سنتی با واکنش‌های استثنایی خود چند بار «سون» و یارانش را ناکام گذاشت. شنیده می‌شود علیرضا بیرانوند تا زمانی که نتیجه بگیرد از کتانی استوک صورتی‌رنگ استفاده می‌کند!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر