jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۰۹۹۱۹   ۱۵ خرداد ۱۳۹۸  |  ۱۵:۲۴

مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ربط سردشت گفت: یک حلقه مار پس از زنده گیری از داخل یک دستگاه خودرو در دامان طبیعت رها شد.

زنده گیری یک مار از داخل خودرو! +عکس

به گزارش جام جم آنلاین، یونس بهرامی روز چهارشنبه در گفتگو با ایرنا افزود: طی تماس تلفنی یکی از شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر نفوذ یک حلقه مار به داخل موتور خودرو، بلافاصله مأموران امداد و نجات به محل اعزام شدند.

وی اظهار داشت: این خودرو در کنار ساختمان ایستگاه پمپاژ آب این شهر که در نزدیکی دریاچه سد سردشت قرار دارد، پارک شده بود و احتمال می‌رود این مار برای دور شدن از گرما و آب خود را به درون این خودرو رسانده باشد.

بهرامی اضافه کرد: این شخص پس از آنکه با علائمی از وجود مار در داخل موتور خودرو خود مواجه می‌شود سریعاً با آتش نشانی تماس می‌گیرد.

مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ربط گفت: با مراجعه مأموران امداد و نجات درب کاپوت خودرو باز شده و توسط ابزار مخصوص، مار به دام می‌افتد که خوشبختانه در این رابطه به کسی و حتی مار آسیبی وارد نشد.

امینی افزود: شهروندان در هنگام تردد در کنار رودخانه‌ها یا جنگل‌ها وسایل یا خودرو خود را بازدید کنند و در صورت مواجهه با حیوانات وحشی قبل از هر چیزی خونسردی خود را حفظ کرده و مراتب را به سرعت به اداره حفاظت محیط زیست یا آتش نشانی اطلاع دهند.

شهر ربط از توابع بخش مرکزی و در فاصله ۱۵ کیلومتری شهر سردشت قرار دارد؛ شهرستان سردشت با بیش از ۱۲۰ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی و در امتداد مرزهای ایران با شمال عراق قرار دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها