jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۰۹۹۱۹ ۱۵ خرداد ۱۳۹۸  |  ۱۵:۲۴

مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ربط سردشت گفت: یک حلقه مار پس از زنده گیری از داخل یک دستگاه خودرو در دامان طبیعت رها شد.

زنده گیری یک مار از داخل خودرو! +عکس

به گزارش جام جم آنلاین، یونس بهرامی روز چهارشنبه در گفتگو با ایرنا افزود: طی تماس تلفنی یکی از شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر نفوذ یک حلقه مار به داخل موتور خودرو، بلافاصله مأموران امداد و نجات به محل اعزام شدند.

وی اظهار داشت: این خودرو در کنار ساختمان ایستگاه پمپاژ آب این شهر که در نزدیکی دریاچه سد سردشت قرار دارد، پارک شده بود و احتمال می‌رود این مار برای دور شدن از گرما و آب خود را به درون این خودرو رسانده باشد.

بهرامی اضافه کرد: این شخص پس از آنکه با علائمی از وجود مار در داخل موتور خودرو خود مواجه می‌شود سریعاً با آتش نشانی تماس می‌گیرد.

مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ربط گفت: با مراجعه مأموران امداد و نجات درب کاپوت خودرو باز شده و توسط ابزار مخصوص، مار به دام می‌افتد که خوشبختانه در این رابطه به کسی و حتی مار آسیبی وارد نشد.

امینی افزود: شهروندان در هنگام تردد در کنار رودخانه‌ها یا جنگل‌ها وسایل یا خودرو خود را بازدید کنند و در صورت مواجهه با حیوانات وحشی قبل از هر چیزی خونسردی خود را حفظ کرده و مراتب را به سرعت به اداره حفاظت محیط زیست یا آتش نشانی اطلاع دهند.

شهر ربط از توابع بخش مرکزی و در فاصله ۱۵ کیلومتری شهر سردشت قرار دارد؛ شهرستان سردشت با بیش از ۱۲۰ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی و در امتداد مرزهای ایران با شمال عراق قرار دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر