jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۰۲۴۵۷   ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

وزیر تندروی رژیم صهیونیستی همراه با ده‌ها شهرک نشین صهیونیست به مسجد الاقصی تعرض کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین و به نقل از منابع محلی، اوری آریل وزیر کشاورزی رژیم صهیونیستی دیروز در سومین روز از عید یهودی پسح همراه با شهرک نشینان صهیونیست وارد مسجد الاقصی شد. شهرک نشینان صهیونیست در چندین دسته متوالی به مسجد الاقصی تعرض کردند.
صهیونیست‌ها پس از تعرض به مسجد الاقصی در محوطه‌های مختلف آن اقدام به قدم زنی کردند و راهنمایان آنها توضیحاتی در مورد معبد کذایی یهود ارائه دادند. شهرک نشینان صهیونیست همچنین اقدام به برگزاری مراسم‌ و آموزه‌های آیین یهود در داخل مسجد الاقصی کردند.
از سوی دیگر، رژیم اشغالگر اسرائیل از روز گذشته حرم ابراهیمی را بست تا امنیت را در این مکان مقدس برای برگزاری جشن‌های عید پاک یهودی توسط شهرک‌نشینان برقرار کند.
حفظی ابو سنینه، مدیر حرم ابراهیمی در این‌باره گفت: نیروهای اشغالگر رژیم صهیونیستی در یک اقدام متجاوزانه صبح دیروز حرم‌ابراهیمی واقع در شهر الخلیل در جنوب کرانه‌باختری را به روی نمازگزاران مسلمان بستند تا شهرک‌نشینان یهودی جشن عید پاک یهودی را در این مکان برگزار کنند. ابوسنینه در بیانیه‌ای اعلام کرد، بستن حرم ابراهیمی به‌روی نمازگزاران مسلمان تعدی آشکار به این حرم و نیز تجاوز به حق مسلمانان در رفتن به اماکن عبادتی ویژه خودشان است که همه عرف و قوانین بین‌المللی آن را مشروع دانسته‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عراق خواهان تعادل سیاسی است

عراق خواهان تعادل سیاسی است

با توجه به شرایط خاص و ویژه‌ای که در آن آقای مصطفی الکاظمی به‌عنوان نخست‌ وزیر عراق انتخاب شد، باید به این نکته توجه داشت که وی به‌عنوان بالانس کننده میان نیروهای مؤثر در کشور عراق مطرح است.

ویروس در جهش است

ویروس در جهش است

این روزها بحث درباره جهش‌ های ویروس داغ است؛ دیروز نایب‌ رئیس‌ مجلس از شواهد تایید نشده‌ای گفت که از جهش ویروس ایرانی در قزوین حکایت دارد، پس از او رئیس روابط‌ عمومی وزارت بهداشت نیز به این موضوع پرداخت و گفت تاکنون افزون بر ۷۰ جهش در ایران شناسایی شده که البته هیچ‌ کدام تغییر معناداری در رفتار ویروس ایجاد نکرده و اطلاق واریانت (گونه) جدید به آنها درست نیست.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر