دام سیاه برای اخاذی 60 میلیون تومانی

مردی که به بهانه سفارش خرید کانکس برای خانه‌اش، فروشنده را به خانه‌اش کشانده و بعد از تهیه فیلم سیاه از او اخاذی کرده بود، دستگیر شد.
کد خبر: ۱۲۰۰۸۰۴

به گزارش خبرنگار جنایی جام‌جم، هفته گذشته مردی با حضوردر شعبه پنجم دادسرای ناحیه 34 تهران از فردی به اتهام اخاذی و تهیه فیلم سیاه شکایت کرد. با دستور قضایی بازپرس علی ایرد‌موسی تحقیقات پلیسی از وی آغاز شد. شاکی به افسر تحقیق گفت: فروشنده کانکس هستم. پنج ماه پیش فردی برای خرید کانکس با من تماس گرفت و درباره قیمت آن پرس‌وجو کرد و بعد از توافق با وی برای بررسی متراژ آن به خانه‌اش رفتم. چند روز بعد با همسر خریدار تماس گرفتم که او خواست برای بررسی محل، به خانه‌شان بروم. در حال صحبت با آن زن بودم که شوهرش و مرد دیگری آمدند و مدعی شدند من مزاحم همسرش شده‌ام. دست و پایم را بستند با گوشی تلفن همراه از من عکس و فیلم غیراخلاقی گرفتند. کارتم و رمز آن را گرفتند و 62 میلیون تومان از حسابم اینترنتی برداشت کرده و بعد از چهار‌ساعت رهایم کردند.
مرد جوان ادامه داد: تهدیدم کردند و اگر شکایت کنم، فیلم سیاه مرا در تلگرام منتشر می‌کنند، از ترس آبرویم سکوت کردم. دو ماه بعد از این ماجرا، همان مرد بخشی از آن فیلم سیاه را همراه پیامی برایم در تلگرام ارسال و خواست صد‌میلیون تومان پول بپردازم در غیر این صورت دیر یا زود فیلم را در تلگرام منتشر می‌کند.
تحقیقات پلیسی برای دستگیری متهم و همدست او آغاز شد و دو‌روز پیش مرد اخاذ شناسایی و بازداشت شد. او در بازجویی پلیسی به حبس غیرقانونی شاکی، اخاذی از وی و تهیه فیلم سیاه با تهدید به انتشار آن در تلگرام اعتراف کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها