jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۰۰۶۸۸   ۲۴ فروردين ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

برانکو اگرچه باید تیم خود را برای بازی امروز مقابل سایپا آماده می‌کرد؛ اما تمام هوش او متوجه دو بازی دیروز در اصفهان و رشت بود.

پرسپولیس 51 امتیازی تا بازیهای دیروز دو امتیاز با تراکتورسازی، 4 امتیاز با سپاهان و 7 امتیاز با استقلال فاصله داشت و با امتیازدهی سپاهان در اصفهان و تراکتور در رشت، خیالی آسوده پیدا می‌کرد که دقیقا همین نتایج هم رقم خورد. تراکتور در رشت باخت و سپاهان هم در اصفهان. به این ترتیب پرسپولیس در شرایطی مقابل سایپا به میدان می‌رود که می‌داند همه چیز برای تکرار قهرمانی مهیا شده است و همه در هفته 25 برای این تیم بازی کرده‌اند. امروز بی‌تردید ورزشگاه آزادی تهران پر خواهد شد تا هواداران، تیم خود را به سوی 3 امتیاز تعیین‌کننده هدایت کنند. رودررویی برانکو و شاگردش علی دایی جذابترین نکته این بازی است. این مسابقه البته اولین تقابل دایی با پرسپولیس نیست و رویارویی او با تیم سابقش بارها اسیر حاشیه‌های فراوان شده و حتی بازی آبان 97 (بازی رفت همین فصل در ورزشگاه تختی) پر از دعوا و درگیری و کتک‌کاری بود.
شاگردان برانکو اگر این بازی را به سود خود تمام کنند،؛ در فاصله 5 هفته تا پایان رقابتها فاصله‌ای مناسب از رقبا خواهند گرفت و به آرامش خواهند رسید. اگر 3 امتیاز بازی امروز به حساب پرسپولیس واریز شود، این تیم 54 امتیازی می‌شود تا با تراکتور 5 امتیاز و با استقلال و سپاهان 7 امتیاز فاصله پیدا کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر