jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۰۰۶۸۸   ۲۴ فروردين ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

برانکو اگرچه باید تیم خود را برای بازی امروز مقابل سایپا آماده می‌کرد؛ اما تمام هوش او متوجه دو بازی دیروز در اصفهان و رشت بود.

پرسپولیس 51 امتیازی تا بازیهای دیروز دو امتیاز با تراکتورسازی، 4 امتیاز با سپاهان و 7 امتیاز با استقلال فاصله داشت و با امتیازدهی سپاهان در اصفهان و تراکتور در رشت، خیالی آسوده پیدا می‌کرد که دقیقا همین نتایج هم رقم خورد. تراکتور در رشت باخت و سپاهان هم در اصفهان. به این ترتیب پرسپولیس در شرایطی مقابل سایپا به میدان می‌رود که می‌داند همه چیز برای تکرار قهرمانی مهیا شده است و همه در هفته 25 برای این تیم بازی کرده‌اند. امروز بی‌تردید ورزشگاه آزادی تهران پر خواهد شد تا هواداران، تیم خود را به سوی 3 امتیاز تعیین‌کننده هدایت کنند. رودررویی برانکو و شاگردش علی دایی جذابترین نکته این بازی است. این مسابقه البته اولین تقابل دایی با پرسپولیس نیست و رویارویی او با تیم سابقش بارها اسیر حاشیه‌های فراوان شده و حتی بازی آبان 97 (بازی رفت همین فصل در ورزشگاه تختی) پر از دعوا و درگیری و کتک‌کاری بود.
شاگردان برانکو اگر این بازی را به سود خود تمام کنند،؛ در فاصله 5 هفته تا پایان رقابتها فاصله‌ای مناسب از رقبا خواهند گرفت و به آرامش خواهند رسید. اگر 3 امتیاز بازی امروز به حساب پرسپولیس واریز شود، این تیم 54 امتیازی می‌شود تا با تراکتور 5 امتیاز و با استقلال و سپاهان 7 امتیاز فاصله پیدا کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

تهران به تعبیر بسیاری از اساتید و فعالان فرهنگی به عنوان پایتخت فرهنگی کشور محسوب می‌شود و بیشتر رویدادهای مهم فرهنگی و هنری و رسانه‌ای کشور در حوزه این کلانشهر روی می‌دهد و به نوعی جهتگیری و سمت و سوی فعالیت‌ های فرهنگی کشور در ارتباط با فعالیت‌ های انجام شده در این کلانشهر تعریف می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر