jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۱۶۱۳۶۷   ۰۵ شهريور ۱۳۹۷  |  ۱۹:۱۷

پینگ‌پنگ بازان کشورمان در مرحله یک چهارم نهایی بازی های آسیایی مقابل چین تایپه متوقف شدند.

تنیس روی میز ایران  به نیمه نهایی نرسید

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، تیم ملی تنیس روی میز ایران بعد از صعود به مرحله یک چهارم از ساعت ۲۰ امروز دوشنبه مقابل چین تایپه قرار گرفت و با نتیجه ۳ بر صفر شکست خورد و از رسیدن به مرحله نیمه نهایی بازماند.

ملی‌پوشان ایران در این بازی با ترکیب نوشاد عالمیان، امین احمدیان و نیما عالمیان به میدان رفتند.

نوشاد عالمیان اولین بازی را برای کشورمان انجام داد و در هر سه گیم با نتایج ۱۱-۸، ۱۱-۳ و ۱۱-۶ بازی را واگذار کرد.

نیما عالمیان دیگر ملی‌پوش ایران بازی دوم را انجام داد و سه گیم را با نتایج ۱۱-۷، ۱۱-۸ و ۱۱-۶ به حریف دارد و تنها در گیم دوم موفق شد با نتیجه ۱۱-۸ پیروز شود.

امین احمدیان جوان آینده‌دار تنیس روی میز آخرین بازی را برای تیم ایران انجام داد و در سه گیم متوالی با نتایج ۱۱-۸، ۱۱-۹ و ۱۱-۷ مغلوب شد.

احمدیان بازیکن جوان تیم ایران با وجود اینکه اولین تجربه بازی‌های آسیایی را پشت سر می‌گذاشت ولی توانست نمایش بسیار خوبی مقابل حریف قدرتمند خود داشته باشد و در هر سه گیم نتایج نزدیک بود.

ملی‌پوشان ایران در دور گروهی این مسابقات مقابل قرقیزستان، مالدیو و تایلند پیروز شدند و تنها یک شکست مقابل تیم ژاپن به دست آوردند و به عنوان تیم دوم از گروه خودشان صعود کردند.

مسابقات انفرادی تنیس روز میز از روز هشتم شهریورماه آغاز خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر