jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۴۲۵۲۹ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

اشکان دژاگه یک انتقال ناموفق دیگر داشت. او در دو فصل گذشته به هیچ وجه نتوانسته توانایی خود را در سطح باشگاهی نشان دهد، به همین دلیل باید کار اشکان را در اروپا تا حدود زیادی تمام‌شده دانست. این بازیکن پس از جدایی از العربی قطر به وولفسبورگ برگشت ولی در این تیم آسیب دید و فقط چند دقیقه برایشان به میدان رفت.

پس از آن باشگاه او را نخواست و اشکان نیم فصل دور از میادین بود. در آن ماهها او فقط در اردوی تیم ملی تمرینات گروهی میکرد. دژاگه در ژانویه امسال راهی ناتینگهام فارست شد و دوباره آسیب دید. او در همان روزهای ابتدایی حضور در این باشگاه، بشدت مصدوم شد و رباط داخلی پاره کرد. کاسه زانوی این بازیکن هم بشدت آسیب دید. با تکرار این اتفاق مشخص شد واقعا مشکل زانوی او حاد است و نباید به صورت مداوم فوتبال بازی کند. حالا روزنامه ناتینگهام پست انگلیس هم اعلام کرد باشگاه دیگر تمایلی به تمدید قرارداد دژاگه ندارد و این بازیکن باید به فکر باشگاه دیگری باشد. به نظر میرسد با سابقه مصدومیتهای دژاگه دیگر او جایی در اروپا نداشته باشد و آخرین ایستگاه برایش لیگ برتر ایران باشد. با وجود مشکل زانوی این بازیکن، ایرانیها حاضرند برای خریدش میلیاردی هزینه کنند، چراکه برای باشگاههای داخلی نام مهمتر از هر چیز دیگری است. به این ترتیب احتمالا پس از جامجهانی اشکان را در لیگ برتر خواهیم دید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر