jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۳۳۶۸۷   ۲۱ فروردين ۱۳۹۷  |  ۱۳:۴۵

مرد معتاد که سارق موادش را به سبـک فیلم‌های هالیوودی شکنجه کرده بود در جریان آخرین جلسه بازپرسی منکر جنایت شد و مدعی بود او را فقط شکنجه کرده است.

شکنجه مرگبار به سبک فیلم‌های هالیوودی +عکس

به گزارش جام‌جم، در این پرونده، قربان 61 ساله متهم است 30 آبان سال 95 برای پس گرفتن مواد مخدر مرد 29 ساله‌ای را به سبک فیلم‌های هالیوودی شکنجه داد و به قتل رساند. مهر سال گذشته و با گذشت یک سال از این جنایت متهم در کمپ اردوگاه فشافویه شناسایی و بازداشت شد. او در جریان تحقیقات در شعبه ششم دادسرای جنایی تهران به کشتن مقتول بعداز شکنجه اعتراف کرده و بعداز بازسازی صحنه قتل روانه زندان شد.

با گذشت شش ماه از دستگیری، متهم به قتل برای آخرین دفاع به دادسرا منتقل شد و به با انکار قتل به بازپرس محسن مدیر روستا گفت: دو بار ازدواج کردم و با داشتن چهارپسر که ثمره ازدواج‌هایم بود از همسرانم جدا شدم. سال‌هاست که موادمخدر مصرف می‌کنم. هشت بار به خاطر موادمخدر و یک بار به خاطر درگیری و دعوا بازداشت و مدتی زندان بودم، همین باعث شد که 9 فقره کیفری داشته باشم. مقتول موادمخدر مصرف می‌کرد. آن روز متوجه شدم موادی که در کانکس محل زندگی ام نگهداری می‌کردم، سرقت شده است.‌

وی افزود: سراغ معتادانی که به کانکس در رفت و آمد بودند رفتم که آنها اظهار بی‌اطلاعی کردند تا این‌که به مقتول مظنون شدم. او را به کانکس کشاندم و با وی حرف زدم که گفت مواد مخدر را سرقت نکرده است. بارها در فیلم‌های مختلف دیده بودم که چگونه افراد را برای گرفتن اعتراف آویزان می‌کنند. دست و پایش را بسته و شکنجه‌اش دادم، با چوبدستی او را زدم که زخمی و بدحال شد‌. من هم تریاکم را پیدا نکرده و فرارکردم‌. زمانی که می‌رفتم او زنده بود‌. گمان می‌کنم افرادی که بعد از من به آنجا رفته‌اند او را کشته باشند. من قاتل نیستم.

متهم به قتل بعداز آخرین دفاعیات در حالی به زندان بازگشت که خانواده مقتول برای او درخواست قصاص کرده بودند.

پرونده پیرمرد قاتل هم به اتهام مباشرت در قتل عمدی با صدور جلب به دادرسی به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد تا به زودی محاکمه شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها