jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۲۸۶۷۰ ۲۰ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

پائولو مالدینی، کاپیتان اسطوره‌ای میلان تأکید کرد مطلقا از این که حاضر نشده به مالکان چینی باشگاه میلان برای اداره این باشگاه کمک کند، پشیمان نیست. مالدینی در این باره به شبکه پرمیوم اسپورت ایتالیا گفت: پشیمانی از قبول نکردن پیشنهاد کار در میلان؟ مطلقاً نه. من بعد از کلی فکر کردن و در نظر گرفتن همه جوانب، این تصمیم را گرفتم. من از درستی تصمیمم مطمئنم. برگشتن به فوتبال در 50 سالگی؟ من عاشق این ورزش و محیط آن هستم اما جایی گفته نشده من برمی‌گردم. در 9 سال گذشته فعالیتی در حوزه فوتبال نداشته‌ام، اما باید دید در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر